Avalon » Publicystyka » Artykuł

MarWWWel #8: Emma Frost Files, Sin Titulo i The Mantis' Quill

Tym razem mamy dla Was coś o pewnej mutantce, później thriller internetowy, a na koniec blog o włoskim wcieleniu Petera Parkera.
emmafrostfiles.jpg

Jeśli jesteście fanami Emmy Frost, to tutaj znajdziecie dla siebie miejsce. Serwis zgłębia tematykę tej postaci niemal do szpiku. Przy okazji można wyłapać informacje o innych bohaterach Marvela. Duży plus to estetyczne wykonanie serwisu.

 

sin%20titulo.jpg

Komiks, który nie dość, że jest bardzo fajnie narysowany, to wciąga jak mało który. Pomimo zasypu różnych obrazkowych historii internetowych, thrillerów mamy niewiele, przynajmniej tych dobrych. Bez zdradzania fabuły, gorąco polecamy zapoznanie się z przygodami Alexa. Warto.

 

Blog tygodnia: The Mantis' Quill

 

 


Italian Spider-Man gości u nas nie pierwszy raz. Jeśli chcecie zapoznać się z całością tej przedziwnej historii, to zapraszamy na blog poświęcony temu projektowi. A powyżej próbka tego, co jest zaiste dziwne, co na myśl przywodzi rodzime produkcje Z.F. Skurcz, co z niewyjaśnionego powodu może się podobać, co pokazuje, że nawet makaroniarscy złoczyńcy muszą uważać na siebie, gdy Człowiek-Pająk jest w pobliżu.

 
Jeśli macie swoje propozycje na serwis, komiks online lub blog, który moglibyśmy opisać w kolumnie MarWWWel, piszcie śmiało na foxdie@marvelcomics.pl lub dajcie znać na naszym forum.

 

Fylyp3g

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.