Avalon » Publicystyka » Artykuł

MarWWWel #6: Superhero Hype!, Freak Angels i Komiks na zimno

Przyszedł czas na zaprezentowanie ostatniego z serwisów o ekranizacjach komiksów. Potem zaglądamy do dziwacznego, acz jakże anielskiego komiksu. Na koniec kolejny blog, który nie ma nic wspólnego z sernikiem.

shh.jpg


Bezapelacyjnie najlepszy z całej prezentowanej czwórki. Jeśli potrzebujecie najświeższych informacji, to dobrze trafiliście. Informacje są podawane w większości wypadków w sposób wyczerpujący temat, na tyle, na ile pozwala świeżość newsa. Wygląd serwisu jest jego mocną stroną. Choć niepotrzebnie dubluje się ostatnie wiadomości w "top stores" i "superhero news" na głównej. Mamy RSS, wyszukiwarkę i podstrony najważniejszych filmów. Internauci odwiedzający serwis często biorą udział w sondach realizowanych przez redaktorów, dzięki czemu są one bardzo miarodajne. Dużym plusem SHH! jest forum dyskusyjne. Spore i, co ważne, takie na którym użytkownicy często zabierają głos. Gorąco polecamy.Tutaj będzie krótko. Warren Ellis. Tego Pana trzeba Wam przedstawiać? Sądzimy, że nie. Współ zespół z Paulem Duffieldem, prezentują całkowicie za darmo swoje dzieło. Ciekawsze niż Newsweek. Co tydzień, za darmo i w dodatku bez rodzimej polityki.Jeśli lubicie gry w skojarzenia i wyszukiwanie smaczków w komiksach, wtedy blog Blutengelda jest w sam raz dla Was. Zakładając, że wszyscy czytelnicy Avalonu lubią komiksy… Żart. Nie jest aktualizowany zbyt często, jednak treść nadrabia całą resztę. Kto by pomyślał, iż Roman Giertych po skończeniu swojej kariery politycznej zajął się nie tylko praktyką prawniczą, a wylądował na domiar tego w komiksie. Jakim? Sprawdźcie sami.

Jeśli macie swoje propozycje na serwis, komiks online lub blog, który moglibyśmy opisać w kolumnie MarWWWel, piszcie śmiało na foxdie@marvelcomics.pl lub dajcie znać na naszym forum.

Fylyp3g
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.