Wiadomości: Ultimate Spider-Man razy 100 w Hollywood

Ultimate Spider-Man razy 100 w Hollywood

2007-02-06 01:00:00 - White King - źródło: Newsarama

Ponad trzystu entuzjastów komiksów stawiło się w sobotni wieczór w Secret Headquarters w Hollywood, by obejrzeć wyjątkową wystawę składającą się ze stu okładek do "Ultimate Spider-Mana". Cała impreza była objęta patronatem Heroes Initiative.Jest to swoistego rodzaju organizacja charytatywna wspomagająca twórców komiksów w potrzebie. Za sprawą zysków ze sprzedaży zeszytów z niepowtarzalnymi okładkami, Marvel nie zapomina o tych, którzy przyczynili się w przeszłości do jego olbrzymiego sukcesu.

Secret Headquarters było wymarzonym miejscem na dokonanie prezentacji. Każda z okładek prezentowana była na osobnej półce, a publiczność miała okazję ponownie obejrzeć przekrój najważniejszych wydarzeń w życiu Spider-Mana.

David Pifer i David Ritchie, właściciele sklepu stwierdzili tylko: Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią tej akcji.

Okładka Billa Morrisona została sprzedana jako pierwsza za $425. Szczęśliwy zwycięzca otrzymał również mały bonus w postaci grafiki i autografu na końcu zeszytu.

Pozostałe 99 okładek będzie można zobaczyć w Orlando Megacon.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.