Wiadomości: Joe Quesada o Fantastycznej Czwórce

Joe Quesada o Fantastycznej Czwórce

2007-02-18 01:00:00 - White King - źródło: Newsarama

Zapewne wszystkim wydawało się, że Marvel jak najdłużej utrzyma w tajemnicy nowy skład Fantastycznej Czwórki. Tymczasem ostatnie doniesienia bezsprzecznie wskazują, iż do Johnny'ego i Bena dołączą Storm i Black Panther.NRAMA: Czy możesz powiedzieć nam od kiedy realizowany jest ten projekt i dlaczego akurat on został wybrany?

JQ: To ruszyło na dobre od pierwszego spotkania odnośnie Civil War. Kiedy Joss Whedon niczym książę na białym koniu dopomógł nam w zakończeniu historii.

Jak zatem łatwo zauważyć, prace są zaawansowane. Twórcy nowej Fantastycznej Czwórki postarają się całkowicie was zaskoczyć.

NRAMA: A co stanie się z Reedem i Sue? W jakim tytule będziemy mogli śledzić ich dalsze losy? I czy Storm będzie odgrywać znaczące role w kolejnych X-wydarzeniach?

JQ: OdpowiedĽ na to pytanie jest prosta i krótka. Sue i Reed nie muszą być w zespole, by trafić na karty komiksu. Natomiast Storm pozostanie rozchwytywaną postacią. Zarówno ona jak i jej mąż mają pewne wcześniejsze zobowiązania, z których nie chcą, lub nie mogą się wyplątać.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.