Wiadomości: Marvel Panel w MegaCon

Marvel Panel w MegaCon

2007-02-21 01:00:00 - White King - źródło: ComicsContinuum

W MegaCon w Orlando, na kilka dni przed ukazaniem się Civil War #7 i na tydzień przed wyciekiem szeregu informacji w Nowym Jorku, czołowi twórcy Uniwersum Marvela zebrali się w sobotni poranek na specjalnym panelu.

Brandon Peterson, Mike Perkins, Steve McNiven, David Finch i Tim Townsend skupili się na sporych zyskach ze sprzedaży komiksów w ciągu ostatnich dwóch lat oraz podali kilka naprawdę interesujących faktów.

Finch zakończył swoją przygodę z Moon Knightem i pracuje teraz nad historią Spider-Mana pod tymczasowym, roboczym tytułem "Fallen Son". Jest to dla niego sporw wyzwanie bowiem John Romita Jr. otrzymał Captaina Americe, a John Cassaday Iron-Mana.

McNiven oczekuje, iż czytelnicy polubią Civil War #7. Nie ma on jeszcze przydzielonego żadnego projektu.

Townsend wdzięczny jest z tego, iż przyszło mu pracować nad Civil War. Teraz z utęsknieniem czeka na zakończenie Astonishing X-Men.

Stworzenie okładki do "X-Men #200" przypadło w udziale Finchowi. Będzie on również odpowiedzialny za World War Hulk. Główny wątek wydaje się banalny: pewne wydarzenie związane z bliską dla bohatera osobą wywoła prawdziwą lawinę. Jak zawsze wszyscy na jednego...

Rozważono również wady i zalety używania komputerów do budowy tła. Uznani, iż mogą one pomóc, gdy korzysta się z nich odpowiednio. W innym przypadku zabijają indywidualność dzieła.

Peterson, który jest fanem modeli 3D, stracił niedawno komputer ze wszystkimi danymi. OpóĽni to ukazanie się Ultimate Vision.

Od "Captain America #25" w tytule tym szykują się poważne zmiany. Wszystko w końcu trafi tam, gdzie zaplanował to sobie Ed Brubaker.

I na samym końcu skutki Civil War:
Będzie przetasowanie gdy idzie o bohaterów. Znajdą się oni w różnych, nowych sytuacjach. Jednym dopisze szczęście i staną się potężniejsi niż inni.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.