Wiadomości: First Looks

First Looks

2007-02-21 01:00:00 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Oto porcja zwiastunów, które w najbliższym czasie trafią do sklepów..."Cable & Deadpool #37"
Ostatnie spotkanie Deadpoola z Rihno zakończyło się fatalnie dla tego drugiego. W tym numerze zobaczymy co też wydarzy się, gdy Deadpool chcąc odpokutować swe czyny wyruszy na poszukiwanie tego starego wroga Spider-Mana.
"X-Men: First Class #6"
Żyją w świecie, który się ich boi i nienawidzi. Mogą być każdym: dziewczyną z sąsiedztwa, studentem pracującym w kawiarni. Wyglądają normalnie, jednak posiadają niezwykłe moce. To wszystko brzmi jak opis mutantów, prawda? Błąd! Chodzi o rasę Skrulli.
"Silent War #2"
Głęboko w podziemiach Pentagonu O*N*E eksperymentują na schwytanych Inhumans ze straszliwymi skutkami. Tymczasem na Attilanie rośnie napięcie, które może skutkować wojną totalną z rasą ludzką. Luna używając swoich rozwijających się mocy stara się zgłębić umysł Maximusa Szalonego, brata Black Bolta.

"New Avengers: Illuminati #2"
Kolejny numer mini-serii odkrywający sekrety Illuminati i tego, czego dokonali aby chronić Marvel Universe przed złem. Tym razem zobaczymy jak ta tajna grupa bohaterów wyrusza na poszukiwanie "The Infinity Gems", kamieni o wielkiej mocy.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.