Wiadomości: First Looks

First Looks

2007-03-27 02:00:00 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Przed Wami dwa, naszym zdaniem, najciekawsze zwiastuny komiksów z udziałem mutantów, które ukazują się w najbliższym tygodniu..."Wolverine #52"
"Evolution" część trzecia.
Największy, najlepszy i całkiem możliwe, ostatni pojedynek między Wolverine a Sabretoothem! Ci zaprzysiężeni wrogowie tkwią zamknięci w niekończącym się konflikcie, którego początek jest tak stary, iż żaden z nich już go nie pamięta. Klucz do zrozumienia jego początków wstrząśnie ich światem. Pierwsza wskazówka znajduje się w afrykańskim królestwie Wakandy, domu Black Panther i Storm.

"Silent War #3"
Luna jest zmuszona do dokonania rozdzierającego serce wyboru, który może kosztować ją życie. Inhumans w końcu odnaleĽli Quicksilvera w Mutant Town. Zobaczymy jak daleko posunął się w swym szaleństwie. To człowiek, który zobaczył przyszłość, a jeśli jego przepowiednie sprawdzą się, rzeczy wyglądają bardzo ponuro dla Inhumans. Gdyby to nie była wystarczająco zła sytuacja, pojawiają się Madrox i Layla. Teraz sprawy naprawdę się pogorszą.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.