Wiadomości: WW Philadelphia Day Two

WW Philadelphia Day Two

2005-06-04 02:00:00 - Lex - źródło: Newsarama

Wydarzeniem drugiego dnia konwentu WizardWorld Philadelphia był panel poświęcony "House Of M". Oczywiście Marvel nie zdradził wszystkich sekretów związanych z tym crossoverem, ale poznaliśmy kilka ciekawych informacji.


Przede wszystkim rozwiązana została głośno komentowana kwestia okładki "The Pulse House of M Special Edition". Pierwotnie przedstawiała ona Magneto, bliĽniaczo podobnego do obecnego króla Hiszpanii. Sprawa stał się głośna, więc Marvel zmienił rysunek na ten, który widzicie poniżej.Skoro już jesteśmy przy tym temacie, to od razu pokażmy okładki do kolejnych numerów "HoM". Zaprezentowane zostały ilustracje do numeru drugiego, trzeciego i piątego. Okładka #4 na razie pozostaje nieznana.Po prezentacji okładek Joe Quesada po raz 5128 musiał odpowiedzieć na pytanie, czy "HoM" rozgrywa się głównym świecie Marvela. Pomógł mu redaktor Tom Brevoort, który zapewnił, że "wszystko co zrobimy przez następne 18 miesięcy będzie wynikało z 'HoM'. To wydarzenie jest tak ważne, że postanowiliśmy poświęcić część tytułów i rozpocząć nowe."

W "House of M" znajdziemy rozwiązanie zagadki 'Magneto', który zniszczył Nowy Jork pod koniec "New X-Men" Granta Morrisona. Podobno ta wersja Magneto, która podszywała się pod Xorna była wytworem chorej Scarlet Witch. *coughlamecough*

Podczas panelu pojawiło się sporo pytań o los poszczególnych bohaterów związanych z Avengers. Brevoort zapowiedział, że "Young Avengers" również będą częścią "HoM" (konkretnie numery 9-12). Fanów Moon Knighta ucieszy pewnie fakt, że ta postać powróci w 2006 roku we własnej serii. Marvel ma też poważne plany wobec Carol Danvers, a także Polaris (min. dowiemy się, czy pomiędzy Lorną i Magneto jest jakiś związek).

Oto pozostałe rysunki zaprezentowane podczas panelu:


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.