Wiadomości: X3: Dokąd Pan zmierza Panie Ratner?

X3: Dokąd Pan zmierza Panie Ratner?

2005-09-21 02:00:00 - Kakteen

Czy Brett Ratner chce umieścić całe X-Universum w jednym filmie? Tymi słowami serwis comicbookmovie.com skwitował zapędy reżysera X3 co do angażowania rzeszy kolejnych aktorów w nowszej filmowej produkcji o mutantach. Pora na kolejne fakty i plotki o X3 ...

Zdjęcia do X3 nabierają powoli tempa tymczasem zagraniczne serwisy filmowe donoszą o możliwości pojawienia się całkiem sporej grupy nowych postaci w filmie. Okazuje się , że z bohaterów znanych z X2 powrócą Colossus [wszyscy na to czekamy – Kakteen], Siryn, Artie, Jones oraz X-Kid. Rozwinięte zostaną role Pyro oraz Storm.
shohrehs.jpg
Wiadomo też o angażu aktorki Shohreh Aghdashloo nominowanej do Oscara za drugoplanową rolę w dramacie "Dom z piasku i mgły", która ma zagrać (nie jest to jeszcze do końca wiadome) Dr Cecylię Reyes lub Dr Kavitę Rao [ znaną z Astonishing X-Men Whedona ].
arparkers.jpg
Raczej niemożliwy jest występ Gambita ale ...( teraz uwaga )... krążą pogłoski o wprowadzeniu postaci Bishopa, w którą miałby się wcielić znany z Matrixa Anthony Ray Parker (Dozer) [czyż nie jest podobny- Kakteen]? Jakby tego było mało serwis comicbookmowie.com doniósł ostatnio, że 12-letni Riley Cantner (“Misja na Marsie”) oraz 14-letni Sanjeen Sandhu dołączyli do załogi X3 jako nowi mutanci. Rozważany jest także występ Omegi Red oraz X-23.

Tajemnicą pozostaje, w jaki sposób Ratner zamierza nakreślić wszystkie te postaci, pozostawiając równocześnie wystarczająco dużo czasu na rozwój wcześniejszych wątków? Czy sensowe jest mieszanie starszych postaci z tymi stworzonymi dużo póĽniej? Dlaczego zrezygnowano Nightcrawlera? Czy wszystkie te zabiegi zdadzą egzamin? Na te pytania uzyskamy odpowiedzi dopiero za rok.
Miejmy jednak nadzieje ,że Ratner zda egzamin i godnie zastąpi Singera, który bądĽ co bądĽ wywiązał się ze swojego zadania przyzwoicie. No ale ten ostatni szybuje już teraz w obłokach innego Universum ;-).

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.