Wiadomości: Sentinele i 198 X-Men

Sentinele i 198 X-Men

2005-09-22 02:00:00 - Christoff - źródło: www.silverbulletcomics.com

Przy okazji odbywającej się w Baltimore konwencji, poświęconej głównie relacjom między wydawcami a dystrybutorami, Marvel ujawnił nieco informacji na temat swych przyszłych projektów. Są wśród nich dwa nowe tytuły związane z X-Men.Sentinel Squad O.N.E. ma być pięcioczęściową miniserią przedstawiającą reakcję rządu USA na wydarzenia House of M. Po jej zakończeniu Sentinels mają się stać ważną cześcią świata Marvela. Autorem scenariusza jest John Layman, rysunkami zajmie się Aaron Lopresti.

O projekcie X-Men: the 198 wiadomo tylko, że zajmą się nim David Hine i Jim Muniz. Kierownictwo Marvela odmówiło na razie wszelkich komentarzy dotyczących fabuły. Pojawiły się spekulacje, że tytuł może dotyczyć ostatnich 198 aktywnych mutantów pozostałych po House of M. Pierwsze numery obydwu tytułów pojwią się w styczniu 2006.

Potwierdzono także, że Astonishing X-Men Whedona i Cassadaya powróci w lutym 2006. Zaplanowane jest przynajmniej 13 odcinków. Styczniowe wydanie specjalne Astonishing X-Men Saga ma opowiedzieć o wydarzeniach, które zaszły podczas przerwy wydawniczej.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.