Wiadomości: Wizard World Philadelphia: Mondo Marvel Panel

Wizard World Philadelphia: Mondo Marvel Panel

2007-06-17 02:00:00 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Oto przed Wami pierwszy telegram z tego konwentu...Joe Quesada prowadził panel, póĽniej dołączyli do niego Tom Brevoort, Bill Rosemann, C.B. Cebulski i Jim McCann.

* Adam Pollina wraca do Universum Marvela by stworzyć "Angel: Revelations", 5 częściową minii-serię, która zaczyna się we wrześniu i jest pisana przez Roberto Aguirre-Sacasa. Quesada powiedział, że Pollina wykorzystuje nowy styl rysowania.

* Redaktor Tom Brevoort powiedział, że historia "Captain America: The Chosen" autorstwa Davida Morrella jest "real earthy". 6 częściowa mini-seria należąca do imprintu Marvel Knights, zajmie się ostatnimi dniami Kapitana Ameryki. Została stworzona przed planami zabicia Kapitana. Rysunkami zajmie się Mitch Breitweiser, a okładkami Travis Charest.

* Bill Rosemann powiedział, że cztery numery serii "Nova" będą powiązane z "Annihilation: Conquest".

* W Ultimate Spider-Man zobaczymy historię "Death of a Goblin". Quesada powiedział, iż póĽniej na konwencie będzie dość duża wiadomość o tym od Briana Michaela Bendisa.

* "Iron Man: Enter The Mandarin" 5 częściowa mini-seria wystartuje we wrześniu. W konstrukcji zbliżona będzie do "Avengers: Earth's Mightiest Heroes". A stworzy tą historię duet Joe Casey i Eric Canete. "Ta opowieść opisuje i modernizuje oraz dostarcza zakulisowych informacji o pierwszym spotkaniu Iron Mana z Mandarinem." - stwierdził Brevoort.

* W "Punisher War Journal #11" wystąpi Winter Soldier.

* "X-Men: Emperor Vulcan", 5 częściowa seria duetu Christopher Yost i Paco Diaz, rozpoczyna się we wrześniu.

* Tomm Coker rysuje "Moon Knight #13".

* "Penance: Relentless" duetu Paul Jenkins i Paul Gulacy, rozpoczyna się we wrześniu.

* Została zaprezentowana okładka do "New Avengers #34". "Wszystkie rodzaje szalonych rzeczy mogą się zdarzyć" - powiedział Tom Brevoort.

* "Thor #3" Thor vs. Iron Man.

* Quesada powiedział, że będą jakieś zmiany twórców w "Moon Knight" ale McCann dodał, że Charlie Huston wciąż będzie w tym komiksie. Szczegóły przy okazji Comic-Con International zostaną podane.

* Quesada stwierdził, że chociaż J. Michael Straczynski opuszcza komiks "Amazing Spider-Man", będzie on pracował więcej dla Marvela, niż do tej pory.

* Rosemann powiedział, że jest zaskoczony śmiercią pierwszego Quasara. Powiedział, że bohaterowie na Ziemi nie wiedzą nic o "Annihilation". "Przeczytałeś New Avengers #31?" - spytał Brevoort.

* Brevoort powiedział, że jest miejsce w czasie dla wydarzeń z Marvel Zombies Universe, które obecnie rozgrywają się w "Black Panther".

* Spider-Man wróci do swojego klasycznego stroju we wrześniu.

* Szczegóły o "Ultimates3" zostaną ujawnione przez Jepha Loeba na konwencie Comic-Con.

* Brevoort powiedział, że prawdopodobnie na początku przyszłego roku powróci seria "Young Avengers".

* "The Immortal Iron Fist Annual #1" zostanie stworzony przez Matta Fractiona, Eda Brubakera, Mike'a Bremertona i Howarda Chaykina.

* W listopadzie ruszy nowa seria "Captain Marvel". Autorzy ogłoszeni zostaną podczas konwentu Comic-Con.

* Cebulski powiedział, iż "The Loners" kończą się z numerem #6 ale numer #3 sprzedał się cały, i ma nadzieję zobaczyć te postacie w przyszłości.

* Quesada stwierdził, że nowy styl Thora jest połączeniem nordyckiego natchnienia oraz Jacka Kirby'ego . Powiedział też, iż Oliver Coipel zaprojektował sam wygląd postaci, z minimalną pomocą redaktora.

* Rosemann powiedział, że Wraith jest nową postacią z powiązaniami z innymi postaciami Marvel Universe.


* Quesada stwierdził, że są plany odnośnie Runaways po runie Jossa Whedona.

A oto garść ilustracji:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.