Wiadomości: Słuchowisko z Loganem dostało drugi sezon

Słuchowisko z Loganem dostało drugi sezon

2018-11-06 23:30:38 - Rodzyn - źródło: marvel.com

Po sukcesie pierwszego sezonu słuchowiska Wolverine: The Long Night, Marvel i Stitcher ogłosili drugą odsłonę zatytułowaną Wolverine: Lost Trail. Aktor Richard Armitage powróci do tytułowej roli. Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków?

Na drugi sezon przyjdzie nam poczekać do grudnia przyszłego roku, kiedy to pojawi się na platfromie Stitcher, a dopiero później na innych.

Do produkcji powrócą scenarzysta Ben Percy, reżyser Brendan Bake i projektantka dźwięku Chloe Prasinos. Bill Irwin użyczy głosu Jasonowi Wyngarde'owi, Bill Heck pojawi się jako Remy LeBeau, a Blair Brown będzie Bonnie Roach.


Wolverine: The Lost Trail zabierze Logana do Luizjany. W Nowym Orleanie poszuka odkupienia, a zamiast tego odkrywa, że jego była kochanka Maureen zaginęła, i to nie jako jedyna. Wolverine łączy siły z młodym Marcusem Baptiste, którego matka również jest wśród zaginionych. W trakcie śledztwa natykają się na Jasona Wyngarde'a i jego ukryte schronisko.

Marvel i Stitcher są bardzo zadowoleni z dotychczasowego odbioru słuchowiska i cieszy ich dalsza współpraca i możliwości jakie daje rozwój tego uniwersum.

Pierwsze dziewięć z dziesięciu odcinków pierwszego sezonu znajdziecie na www.wolverinepodcast.com.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.