Wiadomości: Spider-Geddon - więcej informacji

Spider-Geddon - więcej informacji

2018-07-01 22:32:28 - Łukasz Świniarski - źródło: CBR

Marvel ujawnił szczegóły dotyczące nowego pajęczego wydarzenia o nazwie Spider-Geddon, które ma rozpocząć się w październiku.

Spider-Geddon jest konsekwencją wydarzeń przedstawionych w komiksie Amazing Spider-Man #800 i, podobnie jak to było z eventem Spider-Verse z 2014 roku, połączy praktycznie każdą postać z pajęczymi zdolnościami z różnych zakątków multiwersum Marvela. Przedstawi również kilku nowych sojuszników oraz nowe zagrożenia. 

Cała opowieść przyniesie ze sobą powrót Inheritors (Dziedziczących), którzy znów za cel obiorą sobie Spider-Mana i jego pajęczych sprzymierzeńców. Morlun i jego przerażająca rodzina byli ostatnio widziani w finale Spider-Verse (Spiderversum), gdzie zostali uwięzieniu w świecie zniszczonym przez promieniowanie bez możliwości ucieczki. Uda im się jednak z niego w końcu wydostać.

Czytelnicy będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć tu Człowieka-Pająka z uniwersum gry od studia Insomniac, która swoją premierę będzie mieć jeszcze w tym roku, 7. września.

Twórcami historii Spider-Geddon zostali scenarzysta Christos Gage oraz rysownik Jorge Molina. Stanowisko konsultanta objął do niedawna piszący przygody Spider-Mana Dan Slott.

Postaci widoczne na grafice poniżej to: Spider-Woman (Ziemia 616), Spider-Man Noir, Spinneret (ASM: Renew Your Vows), Spider-Man (Marvel's Spider-Man), Spider-Gwen, Superior Spider-Man, Spider-Man (Ziemia 616), Spider-Woman (Wastelands), Spider-Man 2099, Silk, Spider-Girl, Miles Morales, Spider-Punk i Scarlet Spider.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.