Wiadomości: Przegląd Dnia - 30.06.2018

Przegląd Dnia - 30.06.2018

2018-06-30 08:03:05 - Redakcja - źródło: Różne

Szymon Kudrański rysuje Punishera. Do sieci wyciekają concept arty z Captain Marvel. W serii Weapon X zadebiutuje nowa drużyna. Marvel wydaje komiks we współpracy z firmą Dell. O tych wiadomościach, i nie tylko, przeczytacie w najnowszym Przeglądzie.

* Okazuje się, iż rysownik Szymon Kudrański, który miał jedynie zastępować artystę Riccardo Burchielliego w trzecim numerze serii o przygodach Punishera do scenariusza Matthew Rosenberga, stworzy nie tylko wspomniany zeszyt, ale również pierwszy numer tej serii.

* Postać Czarnej Pantery dołączyła do 17 innych grywalnych bohaterów w grze Marvel Power United, której trailer właśnie zadebiutował. W materiale wideo widzimy także m.in. Captain Marvel, Deadpoola i Hulka. Gra ukaże się 26 lipca i ma kosztować 39,99 dolarów. Marvel Powers United to wspólny projekt Marvel Games, Sanzaru Games oraz Olusus Studio. Gra ta została przygotowana z myślą o wirtulanej rzeczywistości,  w szczególności z zestawem słuchawkowym Oculus Rift VR. Będzie w nią można grać w opcji kooperacji z innymi graczami i ma zawierać 8 różnych złoczyńców, a także 10 lokalizacji znanych z uniwersum Marvela.* Jak powinien zakończyć się film Avengers: Wojna bez granic? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym oto filmiku.* Od Ant-Mana do Giant-Mana, czyli porównanie wzrostu postaci Marvela.* W Sieci pojawiły się concept arty prezentujące filmowy wygląd Captain Marvel oraz młodszą wersję Nicka Furyego (Samuel L. Jackson). Obie te postaci pojawią się w obrazie o przygodach Carol Danvers (Brlie Larson), który ma zadebiutować w kinach 8 marca 2019 roku.

* W 21. i 22. numerze serii Weapon X pisanej przez Grega Paka oraz Freda van Lente, a rysowanej przez Ricardo Lopeza Ortiza i Yildiraya Cinara, dojdzie do zmian w składzie drużyny. Do kilku członków z poprzedniego składu, czyli Sabretootha, Domino i Lady Deathstrike dołączą również Omega Red oraz Mystique. Czyżbyśmy nie mieli już zobaczyć w tej serii Old Man Logana oraz Warpatha? Na pewno ten ostatni dołączy do nowe grupy mutantów w Astonishing X-Men #13. Co ze Staruszkiem Loganem? Być może po powrocie "naszego" Wolverine'a, ten zginie lub wróci do swojej rzeczywistości.* Marvel we współpracy z firmą Dell stworzył z okazji premiery filmu Ant-Man and the Wasp komiks o tym samym tytule, będący zarazem reklamą nowego laptopa G5 15. Produkt pojawia się również i w filmie. Twórcami tego pojedynczego zeszytu zostali scenarzysta serii Unstoppable Wasp Jeremy Whitley, która powrócić ma w październiku, rysownik J.L.Giles, kolorystka Rachelle Rosenberg, oraz liternik Joe Sabino. Całość przeczytać możecie pod tym linkiem.* Tucker Markus oraz Ryan Penagos w nowym odcinku Marvel's The Pull List prezentują ich zdaniem najciekawsze nowe komiksy wydane w tym
 tygodniu przez Marvela.

 


* C.B Cebulski, Nick Lowe oraz Mark Waid opowiadają o pierwszym numerze nowej serii Doctor Strange.

 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.