Wiadomości: Przegląd Dnia 25.06.2018

Przegląd Dnia 25.06.2018

2018-06-25 12:50:41 - Redakcja - źródło: Różne

W czwartek odbyła się uroczysta premiera drugiego sezonu serialu Luke Cage, z której relację znajdziecie w rozwinięciu. Już za dwa tygodnie zakończą się zdjęcia do filmu Captain Marvel, a prace nad filmem o Black Cat i Silver Sable jeszcze bardziej się opóźniają. Natomiast Strażnicy Galaktyki 2 już 1 lipca zawitają na platformę Netflix. Szczegóły w rozwinięciu. 

* Zdjęcia do filmu Captain Marvel powoli zmierzają do końca. O tym fakcie poinformowali reżyserzy tego obrazu, Anna Boden oraz Ryan Fleck. Zakończyli oni kręcenie ujęć obywających się w Kaliforni. Fleck wrzucił z tej okazji zdjęcie czapeczki z logo filmu na swoim profilu na Instagramie z podpisem „"That's a wrap on #captainmarvel ca! Off to Louisiana for final 2 weeks. So close....”. Fakt, iż  dwa ostatnie tygodnie zdjęć mają odbywać w Luizjanie, fani przyjęli za znak, że Monica Rambeu może pojawić się na ekranie.
* Serwis Omega Underground donosi, iż produkcja filmu studia Sony o wspólnych przygodach Silver Sable oraz BlackCat uległa kolejnemu opóźnieniu na 2019 rok. Powodem ma być rozległe przeredagowanie scenariusza. To już któraś z kolei zmiana daty rozpoczęcia zdjęć do opisywanego obrazu. Wcześniej mówiło się o lutym 2019 roku potem o końcu tego roku. Za kamerą ma stanąć Gina Price-Bythewood, która ma już na koncie pracę na planie serialu Cloak and Dagger.

* 21 czerwca odbyła się uroczysta premiera 2. sezonu serialu pt. Luke Cage platformy Netflix. Wśród zaproszonych gości, którzy pojawili się na czerwonym dywanie, nie mogło oczywiście zabraknąć ekipy tworzącej to show w tym aktorów oraz producentów. Całą relację z premiery znajdziecie w poniższym filmiku.* Pojawiła się lista filmów oraz seriali, które w lipcu pojawią się na platformie streamingowej Netflix. Wśród nich znalazła się również 2 część obrazu o przygodach Strażników Galaktyki w reżyserii Jamesa Gunna. Film ten zadebiutuje na wspomnianej platformie już 1 lipca.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.