Wiadomości: Przegląd Dnia 19.06.2018

Przegląd Dnia 19.06.2018

2018-06-19 17:34:16 - Redakcja - źródło: Różne

Dziś mamy dla Was kilka nowych informacji na temat gry Spider-Man na PS4,  filmu Ant-Man and the Wasp oraz serii komiksowej West Coast Avengers.

* W najnowszym odcinku programu Earth's Mightiest Show możemy zobaczyć wrażenia specjalnych wysłanników Marvela, Ryana Penagosa i Angelique Roche z pasażu wystawowego poświęconego promocji gry Spider-Man na konsolę PS4 na targach rozrywki E3 w Los Angeles. Dodatkowo Langston Belton odwiedził studio Insomniac Games odpowiedzialne za stworzenie wspomnianej gry.


* W grze Spider-Man od studia Insomaniac Games można będzie zobaczyć wieże Avengers. Jest ona częścią panoramy Nowego Jorku, na którego ogromnym obszarze toczy się akcja wspomnianej gry. Premiera gry nastąpi już 7 września.
* Według informacji podanych przez portal Spoiler TV zdjęcia do 3. sezonu Jessiki Jones mają ruszyć już w tym tygodniu, a dokładnie 20 czerwca w Nowym Jorku.

* Prócz niedawno opublikowanych nowych materiałów promocyjnych zaprezentowano dziś również nowy plakat filmu Ant-Man and The Wasp, dostępny wyłącznie dla klientów Fandango. Tytułowa dwójka przechadza się na nim wśród kawałków popcornu.* Chociaż filmy Marvela w większości spotykają z bardzo dobrym przyjęciem ze strony krytyków oraz widzów, to okazuję się, iż nie każdy aktor jest od początku przekonany, czy występ w tego typu kinie jest słusznym wyborem. Tak było na przykład w przypadku aktorki Michelle Pfeiffer, która przyznaje, że na początku nie była pewna co myśleć o filmie takim, jak Ant-Man. Jednak obraz ten mile ją zaskoczył, dzięki czemu jeszcze bardziej polubiła Paula Rudda. Pfeiffer pochwaliła również resztę obsady twierdząc, iż mogła pracować na planie z ludźmi, których już od wielu lat podziwia.

* W drugim numerze nowej odsłony serii West Coast Avengers pojawi się Tigra, jedna z bohaterek należących do dawnej wersji tej drużyny. Kelly Thompson, scenarzystka serii, od początku miała postać Tigry na krótkiej liście bohaterów, których chce wprowadzić na łamy pisanego przez siebie tytułu. Z uwagi na to, że bohaterka jest ważnym członkiem oryginalnych West Coast Avengers, fani drużyny jak i postaci powinni się dobrze bawić, obserwując ją w akcji. Tigra otrzyma też nowy kostium zaprojektowany przez jest Stefano Caselli. Opisywany zeszyt ma ukazać się we wrześniu.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.