Wiadomości: Przegląd Dnia 14.05.2018

Przegląd Dnia 14.05.2018

2018-05-14 23:12:35 - Redakcja - źródło: YouTube, BleedingCool, ComicBook

Agenci Tarczy z zamówieniem na szósty sezon, Ryan Reynolds grający w Deadpoola na konsole, Manchester United w spocie reklamującym Deadpool 2, plany co do filmowego pojawienia się Kamali Khan oraz kilka innych newsów znajdziecie w najnowszym Przeglądzie Dnia. 

* Deadpool gra w Deadpoola, czyli aktor Ryan Reynold miał okazję wraz z jednym z YouTuberów pograć w grę na konsolę o przygodach Najemnika z Nawijką. Przy okazji opowiedział trochę na temat fabuły filmu Deadpool 2, który już za kilka dni pojawi się w kinach. W promocji obrazu ze studia FOX wzięli także udział piłkarze klubu Manchester United. Możemy ich zobaczyć w specjalnie przygotowanym na tę okazję spocie telewizyjnym.* Marvel Studios ma plany wobec Ms. Marvel. Zdaniem Kevina Feige, po tym jak w filmowym świecie zostanie przedstawiona Captain Marvel, będzie można spodziewać się wprowadzenia Kamali Khan. Czy dostaniemy jakiś easter egg w nadchodzących filmach? Zobaczymy, póki co fani Ms. Marvel mogą z większą nadzieją wyczekiwać jej ekranowego debiutu.

* James Stevenson dyrektor do spraw społeczności w firmie Insomniac Games zaprezentował nowy plakat tworzonej przez zespół programistów tej firmy gry Spider-Man przygotowanej z myślą o konsoli Playstation 4. Twórcą grafiki jest Alexander Lozano artysta tworzący również okładki dla Marvela. Plakat ten posłuży do promocji gry w różnych europejskich placówkach wspomnianej firmy. Premiera gry Spider-Man na konsole Playstation 4 oraz Playstation 4 Pro już 7 września.* Lucasfilm zaprezentował nowy fragment filmu Solo: A Star Wars Story, który pokazuje robota L3-37 (w tej roli Phoebe Waller-Bridge) niezbyt zadowolonego z faktu, że główny bohater filmu zajął jego miejsce w Sokole Millenium.* Pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć listę 10 najbardziej okrutnych łotrów z komiksowego uniwersum Marela.*Serial Agents of SHIELD otrzymał od włodarzy stacji ABC zamówienie na 6. sezon, który ma liczyć 13 odcinków. Z tej okazji na profilu tej produkcji w serwisie Twitter pojawił się krótki filmik zapowiadający dalszy ciąg przygód agenta Coulsona i spółki.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.