Wiadomości: Przegląd Dnia - 10.05.2018

Przegląd Dnia - 10.05.2018

2018-05-10 19:43:46 - Redakcja - źródło: CBR, YT, Newsarama

W dzisiejszym Przeglądzie Dnia znajdziecie kolejne klipy promujące filmy Deadpool 2 i Han Solo: A Star Wars Story, dowiecie się, kto dołączył do obsady Captain Marvel oraz poznacie kilka innych wiadomości, które ostatnio się pojawiły. 

* Aktorka Annette Bening dołączyła do obsady filmu Captain Marvel. Pierwotnie krążyłu plotki, iż może ona wcielić się w postać jednego z naukowców z imperium Kree, jednak na ten moment bardziej prawdopodobne jest, że odegra ona rolę matki Carol Danvers.* Zdjęcia do 2. sezonu serialu Iron Fist są niemal na ukończeniu. Świadczą o tym zdjęcia z profilu na Instagramie firmy Y-Cats Craft Services zajmującej się cateringiem na planach różnych seriali, w tym przypadku na tym o przygodach Danny'ego Randa. Na zdjęciach widzimy odtwórców głównych ról: Finna Jonesa (Danny Rand), Jessike Henwick (Colleen Wing) oraz Sache Dhawana (Davos) pozujących z pracownikami wspomnianej firmy a, to wszystko z okazji imprezy zorganizowanej na zakończenie prac nad wspomnianą produkcją Netfliksa.* Do obsady 2. sezonu serialu The Punisher platformy Netflix dołączyli Corbin Bernsen oraz Annette O'Toole (Tajemnice Smallville). Wcielą się oni w parę złoczyńców a dokładniej pewne bogate małżeństwo zajmujące się nielegalnym handlem. Postaci te mają nie mieć swoich odpowiedników w komiksach Marvela.* Twórcy serialu Agents of SHIELD zgłosili swoją produkcję jak i aktorów w niej występujących do nagród Emmy 2018 w kategoriach: najlepszy serial dramatyczny, najlepszy aktor oraz aktorka, a także najlepszy aktor wspierający i najlepszy występ gościnny. Czy przerodzi się to w realne nominacje do nagród? Dowiemy się 12 lipca. 


* Kilka dni temu pojawił się nowy zwiastun 2. sezonu serialu Netfliksa Luke Cage, w którym w jednej ze scen mogliśmy zobaczyć rysunek przedstawiający projekt bionicznej ręki stworzonej dla Misty Knight (Simone Missick). W komiksach otrzymała ona rękę od Tony'ego Starka, a w serialu o Obrońcy Harlemu stracona przez nią kończyna w finale serialu Defenders zostanie zastąpiona przez sztuczną stworzoną najprawdopodobniej przez Rand Enterprises, czyli firmę należącą do serialowego Iron Fista.


Bracia Duplass (Togetherness) w jednym z wywiadów przyznali, że Marvel chciał zaangażować ich do produkcji jednego ze swych filmów. Zrezygnowali jednak z propozycji, gdyż wolą dalej tworzyć niezależne produkcje, które nie angażują ich aż tak w cały proces twórczy. Trzy lata, które musieliby poświęcić Marvelowi, to czas, w którym zrealizować mogliby inne projekty, a resztę poświęcić rodzinie. Z grzeczności nie wyjawili, o jakim projekcie była mowa. 

* Wade Wilson/Deadpool kocha Kanadę oraz przeprasza Davida Beckhama, czyli kolejne zabawne filmiki promujące film Deadpool 2 od studia FOX.* Legenda komiksu rysownik Joe Jusko stworzył wariant okładkowy do pierwszego numeru Captain America #1 serii stworzonej przez duet Ta-Nehisi Coates (scenariusz) oraz Leinil Yu (rysunki).* Chewbacca się wścieka, oraz Han się poddaje, czyli kolejne fragmenty filmu Solo A Star Wars Story.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.