Wiadomości: KONKURS - Iron Man kontra Kapitan Ameryka

KONKURS - Iron Man kontra Kapitan Ameryka

2018-04-21 18:41:03 - Avalon

Od dziś na stacji AXN rozpocznie się zapowiadana już przez nas emisja filmów Marvela z Iron Manem i Kapitanem Ameryką w roli głównej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, którego szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

W konkursie do wygrania są:
1 miejsce: torba z symbolem tarczy Kapitana Ameryki + koszulka z logo MARVEL
2 i 3 miejsce: koszulka z logo MARVEL

Co musicie zrobić, żeby zdobyć jedną z nagród? Na naszym facebookowym profilu w komentarzach do postu poświęconego temu konkursowi odpowiedzcie na następujące pytanie konkursowe: “Gdybyś musiał/musiała opowiedzieć się po którejś ze stron filmowego konfliktu Wojny Superbohaterów, wybrałbyś/wybrałabyś drużynę Kapitana Ameryki czy Iron Mana?” oraz uzasadnijcie swój wybór. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Obiecujemy, że nie faworyzujemy żadnej ze stron konfliktu ;)

Każda z osób może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Czekamy na nie do piątku 27 kwietnia do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy kolejnego dnia, w sobotę 28 kwietnia,

Dziękujemy AXN Polska za ufundowanie nagród do konkursu.

Przypominamy także o datach emisji filmów o Iron Manie i Kapitanie Ameryce, które w kolejnych dniach pojawią się w AXN. Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.