Wiadomości: Przegląd Tygodnia - 22.04.18

Przegląd Tygodnia - 22.04.18

2018-04-22 08:19:48 - Rodzyn

W mijającym tygodniu pojawiła się masa newsów, jednak nie na wszystkie starczyło nam czasu. W Przeglądzie Tygodnia nadrabiamy te zaległości.

Zacznijmy od małego podsumowania tego, o czym już pisaliśmy: wydawnictwo Mucha Comics potwierdziło wydanie albumu Jessica Jones: Puls na 26 kwietnia, poznaliśmy bohaterów serialu Cloak & Dagger, Marvel zapowiedział tajemniczą nową serię o mutantach i nowy komiks z Punisherem, Egmont w dość niestandardowy sposób poinformował o wydaniu komiksu Infinity Gauntlet, powstanie książka o początkach Thanosa, oraz pojawił się ostateczny zwiastun filmu Deadpool 2. A co poza tym?

* Derek Charm został nowym artystą serii Unbeatable Squirrel Girl po odejściu Eriki Henderson. Jego pierwszym numerem będzie #32, który ukazać się ma w maju.  

* Pojawiła się alternatywna okładka autorstwa Esada Ribica do pierwszego numeru nowej serii o Fantastycznej Czwórce, na której możemy lepiej przyjrzeć się Pierwszej Rodzinie Marvela w nowej odsłonie.* Pojawiły się pierwsze rzuty oka na takie numery jak Hunt for Wolverine #1Tony Stark: Iron Man #1, ostatni numer Mighty Thor #706Avengers #1 i Amazing Spider-Man #1

AVENGERS: INFINITY WAR

* Mimo plotek o pojawieniu się Srebrnego Surfera w filmie Infinity War, reżyserzy filmu stanowczo temu zaprzeczają i twierdzą, że póki nie zostanie sfinalizowana umowa między FOXem a Disney'em, nie ma o czym mówić. 

* Premiera Infinity War za kilka dni, a obsada filmu właśnie się powiększyła. Reżyserzy Joe i Anthony Russo ujawnili trójkę aktorów, która wcieli się w członków Black Order, pomocników Thanosa. Carrie Coon zagra Proxima Midnight, Terry Notary wcieli się w Cull Obsidiana, a Tom Vaughan-Lawlor został zaangażowany do roli Ebony Maw. Cieszy zwłaszcza angaż Coon, jednak przez to wszystko można nie dostrzec, że do obsadzenia została jeszcze rola jednego członka Zakonu, Corvusa Glaive'a. Obstawiamy, że to ta postać będzie tajemniczą rolą Petera Dinklage'a.

* Sebastan Stan, odwórca roli Bucky'ego, wyjawił w jednym z wywiadów, że scena po napisach z filmu Czarna Pantera, w której się pojawia, w rzeczywistości trwała dużo dłużej, bo aż 8 minut. Pokazywała, jak Bucky poznaje Wakandę, po której oprowadza go Shuri. Zdaniem Stana o wiele lepiej wypadło jednak to, co ostatecznie zobaczyliśmy na ekranie. Stan potwierdził również, że Michael Douglas i Michelle Pfeiffer pojawią się w Infinity War lub Avengers 4 w grupowej scenie.  

* Elisabeth Olsen (filmowa Scarlet Witch) wyjawiła, że obsada filmu Avengers 4 również nie zna jego prawdziwego tytułu i tytułuje go po prostu Avengers 4. Prawdziwy tytuł powinniśmy poznać niedługo po premierze Infinity War (bracia Russo sprostowali w innej wypowiedzi, że trochę czasu jednak minie, by fani mogli przetrawić wydarzenia z tej części). W tym samym wywiadzie, Paul Bettany (Vision), powiedział, że często aktorzy nie mają nawet pojęcia o tym, w jakiej scenie będą grać. Dostają nie rzadko scenariusz, który jest kompletnie inny od tego, co ostatecznie mają zagrać. 

* Stan Lee nakręcił trzy kolejne cameo: do Infinity War, Ant-Man & Wasp oraz Avengers 4.

* Według programu That Hashtag Show szesnastoletnia aktorka Emma Fuhrmann (Rodzinne rewolucje) została zaangażowana do roli Cassie Lang w filmie Avengers 4. Obecnie postać ta jest grana przez dziesięcioletnią Abby Ryder Fortson, która oprócz w Ant-Manie wystąpi także w jego tegorocznej kontynuacji. Komiksowa Cassie gdy była nieco starsza dołączyła do zespołu Young Avengers w roli Stature, superbohaterki o mocach podobnych do ojca. Co oznaczałby rzeczywisty angaż Emmy Fuhrmann? Od jakiegoś czasu krążą plotki o obecności podróży w czasie w czwartej części Avengers. Inna opcja to zwyły przeskok czasowy fabuły, gdzie wydarzenia z obu części filmu rozgrywałyby się w większym odstępie czasu

* Josh Brolin, filmowy Thanos, w jednym z wywiadów mimowolnie potwierdził, że w jednej ze scen wystąpił wraz z Brie Larrson (Captain Marvel).

* Dostaliśmy także zdjęcie z filmu Ant-Man & Wasp:


HAN SOLO: GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE

* Paul Bettany to nie tylko Vison, w tym roku zobaczymy go w jeszcze jednej superprodukcji. Na zdjęciu z Solo: Gwiezdne Wojny - historie, możemy bliżej przyjrzeć się jego postaci, a także mandaloriańskiej zbroi, która za nim się prezentuje. Czy to jego postać Drydena Vosa przwdzieje ją w filmie?DEADPOOL 2

* Josh Brolin rzadko bywał na planie Infinity War, bo był zajęty graniem w drugiej części przygód Deadpoola. 

* Josh Brolin ma podpisany kontrakt na 4 filmy w roli Cable i na przestrzeni takiej liczby produkcji ma też rozegrać się jego historia. Czy prawdopodobne przejęcie praw do mutantów przez Disney'a zaprzepaści szansę na pełny rozwój tej historii? Najwcześniejsze informacje poznamy dopiero w połowie przyszłego roku. 

* Zaprezentowano nowe zdjęcie z filmu:


* Rob Liefeld stworzył alternatywny plakat do filmu inspirowany okładką komiksowego debiutu Deadpoola i Domino:


* Pojawił się także inny plakat do filmu:


INNE

* Zapowiadana na wrzesień tego roku gra Spider-Man od Insomniac na PS4 ma rozpocząć serię gier rozgrywających się w jednym, spójnym uniwersum. Czy Spider-Man okaże się tym, czym Iron Man był dla MCU? Dowiemy się już za kilka miesięcy. 

* Grająca w Agentach T.A.R.C.Z.Y. Ming Na-Wen użyczy głosu Phylli Vell w nowych odcinkach serialu animowanego Marvel's Guardians of the Galaxy:


* Zadebiutował drugi odcinek kulinarnego programu inspirowanego komiksami Marvela, a w nim gościnnie wystąpił zespół Flatbush Zombies.


* Marvel zaprezentował także, jak zrobić małe tarty z twarzami swoich bohaterów.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.