Wiadomości: Skottie Young oraz Nic Klein nowymi twórcami przygód Deadpoola

Skottie Young oraz Nic Klein nowymi twórcami przygód Deadpoola

2018-03-06 21:12:48 - Łukasz Świniarski - źródło: Polygon

Dzisiaj informowaliśmy Was już o zakończeniu kilkuletniej przygody scenarzysty Gerry'ego Duggana z postacią Deadpoola. Jego następcą okazał się dziś być scenarzysta Skottie Young, a wspierać go będzie rysownik Nic Klein.

Nowy Deadpool ma być komiksem, gdzie znajdzie się sporo dużej ilości humoru. Przynajmniej tak twierdzi Young, który dodaje, iż lubi pisać bardzo szybko rozwijające się opowieści. Lubi starać się rozśmieszczać czytelników humorem pokazującym połamanego lub eksplodującego bohatera. Podobnie jak w serii Rocket Raccoon, jaką tworzył w przeszłości, lubi pisać krótkie historie, w których wątki się zazębiają. Humor, jaki sobą reprezentuje Deadpool, jego przebijanie tzw. czwartej ściany, jest czymś, co właśnie przemawia do Younga i Kleina. Nowy rysownik przygód Pyskatego Najemnika ma zamiar poeksperymentować z kadrami, by uzyskać efekt komediowy, samemu przy tym dobrze się bawiąc.

Deadpool #1 zadebiutować ma 2 czerwca.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.