Wiadomości: Marvel Rising z własną komiksową serią

Marvel Rising z własną komiksową serią

2018-02-01 23:57:07 - Rodzyn - źródło: ComicBook

grudniu informowaliśmy Was o starcie nowej inicjatywy Marvela skierowanej do młodszego i nastoletniego odbiorcy - Marvel Rising: Secret Warriors. Oprócz animacji, dostaniemy także komiksową serię, która ma przedstawić szczegóły tej inicjatywy. W kwietniu pojawi się darmowy numer zerowy, w którym po raz pierwszy spotkają się razem Ms. Marvel, Squirrel Girl, America, Inferno i Patriot. Więcej szczegółów w dalszej części newsa.

Wspomniany numer będzie zawierał wspólną przygodę Ms. Marvel  i Squirrel Girl. Autorem rysunków będzie Marco Failla, a za scenariusz odpowiadać będzie Devin Grayson. W kolejnych historiach wesprze ją G. Willow Wilson, scenarzystka Ms. Marvel,  i Ryan North, scenarzysta Unbeatable Squirrel Girl. Historia będzie kontynuowana w specjalnym czerwcowym numerze z okazji dnia ojca.

Akcja z komiksami ma przyciągnąć uwagę nowej publiki nie tylko do tego medium, ale także do pozostałych części inicjatywy. W drugiej połowie roku pojawi się sześć czterominutowych klipów, które będą wprowadzeniem do pełnometrażowej animacji. Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.