Wiadomości: Gdzie jest Wolverine?

Gdzie jest Wolverine?

2018-01-03 20:44:33 - Rodzyn - źródło: Bleeding Cool

Od premiery one-shota Marvel Legacy jednym z ważniejszych pytań pozostało to, gdzie jest Wolverine? Mutant powrócił do świata żywych w bliżej nieokreślonych okolicznościach, a jego poczynania zostały złączone z jednym z Kamieni Nieskończoności. Logan nie pojawił się jednak od tamtego czasu w żadnej serii i dopiero dziś się to zmieniło. Gdzie i kiedy można go spotkać, dowiecie się w rozwinięciu newsa.

W dzisiejszym 697. numerze serii Captain America Steve Rogers gościł w pewnym barze.Do tego samego baru trafił jakiś czas później nie kto inny jak Logan, szukający swojego dawnego towarzysza broni. 


Jak widać Logan minął się ze Stevem i przypuszcza się, że większość jego wystąpień w wymienionych poniżej numerach będzie się na tym opierała. Autorem powyższej planszy są Leinil Francis Yu, Gerry Alanguilan i Matthew Wilson.


Jak widać na grafice promujące całą akcję, w styczniu zobaczyć go będzie można na łamach Mighty Thor #703 (17 stycznia) i Amazing Spider-Man #794 (24 stycznia).  W lutym będą to Marvel 2-In-One #3, Black Panther #170 i Avengers #680. Marzec zaś to takie zeszyty jak Incredible Hulk #714, X-Men Red #2 i Invincible Iron Man #598. Wszystkie te numery oznaczone są specjalnym znaczkiem "Where is Wolverine?".

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.