Wiadomości: Secret Empire - nowy event Marvela

Secret Empire - nowy event Marvela

2017-02-11 13:43:12 - Łukasz Świniarski - źródło: ComicBookMovie

Pojawiły się nowe informacje związane z eventem Secret Empire. Centralną postacią tej opowieści będzie Steve Rogers aka Captain America, który w końcu ujawni swoje złowieszcze plany. Uwaga, spoilery!


Fani, którzy śledzą od początku wydawania nową serię o solowych przydodach Steve'a Rogersa wiedzą, że pracuje on obecnie dla Hydry. Dlaczego? Ponieważ jego wspomnienia zostały nieco zmienione przez pewną małą dziewczynkę z supermocami o pseudonimie Kubik. Ona za namową, a raczej podstępem namówiona przez Red Skulla, zmieniła pamięć Captaina America.

Dziewięcioczęściowa historia Secret Empire rozpocznie się numerem zerowym już w kwietniu. Scenarzystą eventu został Nick Spencer, a za stronę graficzną mają odpowiadać rysownicy Steve McNiven i Andrea Sorrentino.

To tutaj czytelnicy zobaczą, jak superbohaterowie Marvela zjednoczą się w przeciwko Hydrze, armii Chitauri i jak już powyżej wspomniano w tym newsie, Kapitanowi Ameryce.

Zasadnicze pytanie brzmi: czy Rogers znów stanie po stronie dobra? Dodać należy także, że na kolejnych stronach Secret Empire przewiną się takie postaci i zespoły, jak: AvengersGuardiansDefendersX-Men, Spider-Man czy Deadpool.

Poniżej okładka pierwszego numeru, który pojawi się już w maju, wykonana przez Marka Brooksa oraz przykładowa strona stworzona przez Andrea Sorrentino.
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2017 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.