Wiadomości: Przyszłość Chrisa Claremonta

Przyszłość Chrisa Claremonta

2006-02-23 01:00:00 - Cyclop83 - źródło: Comix-Fan

Po ogłoszonych zmianach w X-tytułach wszystkim w głowie kołata myśl co teraz się stanie z Chrisem Claremontem? Czy pozostanie przy New Excalibur? Claremont ogłosił kilka spoilerów na forum ComiX-Fan...Najważniejsze było stwierdzenie iż Betsy Braddock aka Psylocke pojawi się w New Excalibur #8. Oto co napisał odnośnie pozostałych numerów New Excalibur:

- #4 & #5 na "scenie" pojawia się Lionheart, jak również zostanie przedstawiony nowy ważny gracz The Black Prince.

- #6 & #7 wszystko będzie rozgrywało się wokół Black Toma i Caina. Istnieje również możliwość podchodząca pod pewność, że Dazzler znowu znajdzie się w "śmiertelnej" sytuacji.

- #8 Betsy

- #9-11 i #12 - 14 historie są już zaprojektowane, ale nie ma jeszcze zielonego światła dla tych historii, więc nic więcej nie powie...

Na chwile obecną seria New Excalibur ma zielone światło do numeru 14 włącznie, czyli do Grudnia tego roku. Jeśli chcecie aby seria miała więcej numerów to po prostu musicie kupić więcej egzemplarzy...

Obecnie na stronie Marvela znajduje się głosowanie nad wyborem 6-częściowego projektu, którym zajmie się Chris Claremont po zakończeniu X-Men: The End.

Są to :

Days of Future Past - seria ta rozpocznie się zaraz po momencie wysłania przez Kitty Pryde Rachel Grey w przeszłość jak to miało miejsce w oryginalnej historii. ¦wiat jest pod władaniem Sentineli, większość mutantów albo zginęła albo są w obozach i tylko dziwny sojusz wyrzutków ma możliwość zmiany tej mrocznej przyszłości.

Asgardian War Stories - w trakcie "Asgardian War" X-Men, Alpha Flight i New Mutants walczyli u boku Norse Gods. Co by się jednak stało gdyby bohaterowie nigdy nie wrócili na Ziemię tylko zostali w Asgardzie?

neXt - bądĽ świadkiem jak wyglądałoby współcześnie pokolenie X-Men jeśli Universum Marvela starzałoby się w czasie rzeczywistym. Zarówno pierwszy jak i drugi skład X-Men zbliżają się do wieku 50 lat, a New Mutants mają około trzydziestki.

What If? X-Men - kontynuacja historii z 2004 roku "What If Magneto and Professor X Had Formed the X-Men Together?" Dzięki pomocy Magneto w założeniu X-Men zmianie uległa nie tylko historia X-Men, ale również całego świata. Życie jak i przyszłość każdego bohatera zaczyna się tu od nowa...

W momencie publikacji tego newsa prowadzi "neXt" z 35% poparciem.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.