Wiadomości: X3: Nadchodzi "X-Men: The Last Stand"

X3: Nadchodzi "X-Men: The Last Stand"

2006-02-26 01:00:00 - Kakteen

Wiosna tuż tuż, co może zwiastować także coraz bliższą premierę nowego filmu o przygodach mutantów. Dzisiejszy news został wzbogacony o dużą ilość zdjęć. Zapraszamy do oglądania...Podczas naszej długiej nieobecności nagromadziło się multum nowych faktów o zapowiadanej na maj trzeciej części filmowych przygód mutantów. ¦wiatło dzienne ujrzało także kilka materiałów promocyjnych, co zwiastuje nam coraz bliższą premierę filmu. Oto najważniejsze z ostatnich informacji...

Jak już wiadomo od dość dawna, a nie było to zaznaczone na naszych łamach, potwierdzono oficjalny tytuł filmu. W wersji angielskiej będzie to „X-Men: The Last Stand”. Ciekawym jest przyszłe tłumaczenie polskiego dystrybutora. Czas pokaże czy będzie ono sensowne...
Co więcej pełny oficjalny trailer powinien mieć swoją premierę w połowie marca, a więc już niedługo. Wg scenarzystów Zaka Penna i Simona Kinberga fani powinni być nim zachwyceni. Machina promocyjna filmu nabiera coraz większej mocy, czego konsekwencją jest pokazanie 6 oficjalnych plakatów, przedstawiających następujących bohaterów - Angela, Jean Grey-Phoenix, Wolverine'a, Storm, Beasta oraz Rogue, na które możecie rzucić okiem poniżej.Dodatkowo najnowsze wydanie Magazynu „Empire” zostało opatrzone dwiema różnymi okładkami z parami Wolverine-Storm oraz Magneto-Phoenix. Poniżej pokazujemy wspomniane okładki.Jako ostatnią wiadomość prezentujemy wypowiedĽ reżysera X3 Bretta Ratnera m.in. o swoim stosunku do świata mutantów i Briana Singera :
- w odniesieniu do wczesnych zdjęć Wolverine'a i Colossusa oraz innych członków X-Men:
„Zdjęcia te zostały wykonane w procesie testowym, tak więc są bardzo stare. Było to jeszcze przed rozpoczęciem kręcenia filmu”
- o świecie mutantów i reżyserze X1 i X2 Singerze:
„Kocham ten świat i jestem przekonany, że Brian chciałby robić ten film. Właściwie to myślę, że jest on lepszy ode mnie. (...) Na pewno chciałby kiedyś do tego wrócić tak jak ja chciałbym nakręcić film o Supermanie. Pewnego dnia zamienimy się miejscami...”
Ratner potwierdził również, że wygląd bohaterów w filmie powinien zadowolić fanów klasycznego wyglądu mutantów.

Dopisek by Lex: zapraszamy do galerii X3, która została uaktulaniona o zdjęcia, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.