Wiadomości: Nowinki o "X3: The Last Stand"

Nowinki o "X3: The Last Stand"

2006-04-14 02:00:00 - Kakteen

Kilka nowinek zza oceanu, traktujących o oficjalnej grze i soundtracku, a także nowe zdjęcia i wywiad z producentką na temat przyszłości filmowych X-Men.Wobec posuchy informacyjnej rozpoczynamy od prezentacji fragmentów wywiadu z Panią producent Lauren Donner która wypowiada się w kilku elementarnych sprawach.

W odniesieniu do filmu:
„Jest to naprawdę dobry film. Moim zdaniem najlepszy z wszystkich trzech. Mogę tylko to wam powiedzieć. Będzie czymś wielkim. Jestem naprawdę poruszona.”

Czy będzie więcej filmów o X-Men?
„Naszym początkowym celem było nakręcenie 7, 8, 9 i 10 części filmów o X-Men ze względu na mnogość komiksów z nimi związanych. Oczywiście mam tutaj na myśli także spin-offy. Miłą rzeczą byłoby kontynuowanie serii ze względu na dołączanie nowych bohaterów w każdej z części (...)
Bohaterowie zostali rozwinięci psychologicznie przez te wszystkie lata. Trudno jest przenieść historię z komiksu na ekran. Chodzi tu przede wszystkim o pierwszą część. Musisz tutaj przemówić do osób nie będących fanami. Trzeba nakreślić świat bohaterów dobrych i złych, a także ogólną historię”.

Teraz nieco dla oka...
Poniżej prezentujemy zdjęcie przedstawiające Multiple-mana oraz Pyro, Magneto i Mystique.A także zdjęcie Angela......oraz coś dla graczy...

Serwis gamespot.com donosi, że Activision szykuje się do wydania oficjalnej gry towarzyszącej filmowi.
W grze będziemy mogli wcielić się w trzy postacie: Wolverine'a, Icemana i Nightcrawlera.
Premiera gry przewidziana jest na 16 maja [w Stanach Zjednoczonych – przyp.KTN]
Dla fanów może to być nielada gratka. Słuchy donoszą, że fabuła gry objaśniać będzie brak Nightcrawlera w trzeciej części filmu.

...a także melomanów...

Oficjalna ścieżka dĽwiękowa do filmu stworzona przez John Powella pojawi się w zagranicznych sklepach 23 maja [oczywiście za oceanem - przyp. KTN]
Poczekamy, zobaczymy...

Tymczasem...
...Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom zdrowych, pogodnych i spokojnych ¦wiąt, a także chwili odpoczynku od X-Universum i filmowych x-przygód ;)

Żródła: comicbookmovie.com, xmenfilms.net i gamespot.com

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.