Wiadomości: Art Arena 2 - Round of 16 - Week 2

Art Arena 2 - Round of 16 - Week 2

2013-11-24 17:00:05 - Sc0agar4k, Undercik

Za nami pierwsze pojedynki 1/8 finału Art Arena 2. W ćwierćfinałach znaleźli się Gabrielle Dell'Otto, Mike Deodato Jr, Stuart Immonen oraz David Aja. Kto do nich dołączy za tydzień?

Osoby, które awansowały do kolejnej rundy:
Olivier Coipiel nie przetrwał oblężenia Gabriele Dell'Otto25:35.
Opłaciło się doświadczenie w rysowaniu Avengers i Mike Deodato Jr wyeliminował Steve'a Eptinga. 29:26.
Okładki to nie wszystko. Dzięki temu Stuart Immonen bez większych problemów pokonuje Marka Brooksa. 40:18.
Koszmiczny szop pracz nie dał rady psu który je pizze. Dlatego też Sara Pichelli przegrała zaledwie jednym glosem z Davidem Aja32:33.

Na tym etapie pozostało już tylko 16 uczestników. Runda druga przebiegać będzie przez 2 tygodnie. Dziś prezentujemy ostatnie 4 pary rysowników.

Przed oddaniem głosów radzimy dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM. Pełną drabinkę "Art Arena 2" możecie znaleźć TUTAJ.
Jeżeli chcecie zapoznać się z pracami danego artysty, zapraszamy do TEGO działu.


ART ARENA 2 - ROUND OF 16
WEEK 2


jo
Jerome
Opena
ak
Adam
Kubert

Jeden wyeliminował kreatywnego Jamiego McKelvie, drugi tegorocznego zdobywcę Eisnera. Który okaże się mocniejszy w bezpośrednim starciu?


er
Esad
Ribic
pm
Paco
Medina

W pierwszej rundzie nie mieli większych problemów; są parą, która do tej pory straciła najmniej głosów. Jeden jednak musi odpaść. Czy będzie to rysownik nowej odsłony Thora i Avengers w All-New Marvel NOW czy może osoba, która sprawuje pieczę nad stroną graficzną nowego Novy?sy
Skottie
Young
mc
Marco
Checchetto

Wyeliminowali dwóch zasłużonych rysowników. Teraz szykuje się niezapomniane starcie. Dziecięcy superbohaterowie z krainy Oz kontra jednooki Punisher!am
Alex
Maleev
da.jpg
Leinil
Francis Yu

Artysta kojarzony ze street levelem w najbliższym czasie będzie rysować zombie pisane przez George'a Romero. Drugi rozpoczął z Waidem budować niezniszczalnego Hulka, aby szybko przeskoczyć do zaspokajania zmysłu wzroku czytelników Infinity.Na oddanie głosu macie czas do niedzieli (1 grudnia), do godziny szesnastej.

artarena2006medium.jpg

31.08.2007 Ta data zapisała się wielkimi zgłoskami w historii Avalonu. To wtedy ruszyliśmy z naszą pierwszą Areną, która otrzymała nazwę Art Arena. Od tego czasu odbyło się 9 edycji i jeden spin-off. Teraz chcemy zobaczyć jak przez te 6 lat zmieniły się wasze gusta. To naprawdę spory kawał czasu. Dwójka finalistów nie tworzy już dla Marvela. Czy o zwycięstwo powalczą w takim razie poprzedni połfinaliści? A może ktoś nowy włączy się do rozgrywki? Tylko jedno wiemy na pewno. Czas na Art Arena 2!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.