Wiadomości: Chris Yost o "X-23" vol. II

Chris Yost o "X-23" vol. II

2006-06-15 02:00:00 - Cyclop83 - źródło: Newsarama

X-23... kochana i nienawidzona przez fanów, obecnie przebywa pośród mutantów w Xavier Institute. Komiksowy debiut odbyła w "NYX" w 2004 roku. Od tego czasu Laura Kinney była główną bohaterką jej własnej 6-częściowej miniserii, jak również pojawiała się w "Uncanny X-Men" i innych tytułach w Marvel Universe.Oto kluczowe informacje, jakie zostały podane w wywiadzie o nowej minii serii "X-23" vol. II:

- W planach od początku był sequel do "X-23" vol. I. Istnieje dwuletnia luka pomiędzy zniszczeniem przez X-23 "Facility", a jej przybyciem do New York City. Co ciekawe w NYC pojawiła się w kurtce X-Men. Wiele się wydarzyło w ciągu tych dwóch lat i w tej historii postaramy się to przedstawić.

- Wraz z rozpoczęciem drugiej miniserii, X-23 jest ścigana zarówno przez dobrych jak i złych. Z jednej strony jest na liście SHIELD za zabicie kandydata na prezydenta, a z drugiej ściga ją "Facility", gdyż włożyli za dużo pracy i pieniędzy w jej tworzenie. Chcą ją odzyskać.

- Będzie to opowieść o solowych przygodach X-23 umiejscowiona w przeszłości, jednak pewne elementy będą miały wpływ na teraĽniejszość. "New X-Men" #32 będzie przedstawiał opowieść o przeszłości X-23, która zacznie ścigać również innych członków tego zespołu.

- W nowej miniserii nie pojawią się Kiden Nixon, Tatiana Caban i inne postacie z "NYX".

- A co się ciekawego będzie działo w "New X-Men"? Jeśli któryś z dzieciaków przetrwa pierwszy rok, rozpoczną się prawdziwe tortury. Spodziewajcie się nowych charakterów, zmian w składzie oraz oczekujcie największego X-wydarzenia 2007 roku.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.