Wiadomości: First Looks

First Looks

2007-08-28 18:13:06 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Co przynosi Nam ostatni tydzień wakacji, jeśli chodzi o komiksy? Aż cztery tytuły powiązane z Fantastic Four oraz dwa związane z World War Hulk. Oprócz tego pojawi się na rynku coś, co powinno być w kolekcji każdego fana Spider-Mana. Chodzi oczywiście o "Spider-Man: One More Day Sketchbook #1".  Ja osobiście jestem najbardziej zainteresowany tym, co wydarzy się w "World War Hulk: X-Men #3", gdyż zapowiada się bardzo ciekawy finał tej mini-serii. Oprócz tego napewno zapoznam się z  "Silver Surfer - Requiem #4" i wspomnianym "Spider-Man: One More Day Sketchbook #1".  Zapraszam na zwiastuny.

"Avengers: The Initiative #5"
 "GREEN ZONE", część 2 z 2.
Program Initiative wypiera się całej wiedzy o specjalnym oddziale Black Ops. Tutaj nie ma przebaczenia dla super-złoczyńcy zwanego Constrictor. Nie ma dowodów na istnienie jakichkolwiek interesów z Wietnamczykiem zwanym Bengal. Tony Stark nie może przypomnieć sobie, co stało się z jego projektem zbroi Iron Spidera. I najważniejsze, Siły Zbrojne Superludzi dementują plotki związane ze 199 mutantami. Powtarzamy, nie ma Mutanta Zero. Mutant Zero NIE istnieje. To wszystko.

 

 

 

            

 

      

 

 

"Black Panther #30"
"GOOD EATIN", część 3.
Po wybraniu złego zakrętu na międzywymiarowej super autostradzie, nowa Fantastyczna Czwórka właśnie stała się daniem dnia w Zombie Universe. Przy stoliku pierwszym: Zombie Galacti. Przy stole numer dwa: Zombie Skrulls! I przy stoliku numer trzy: Zombie Monster z Negative Zone. Niech lepiej Black Panther, Storm, Human Torch i the Thing wynajdą perfekcyjny plan ucieczki, gdyż inaczej... ich przeznaczeniem będzie zombifikacja!

 

 

 

           

 

 

"Fantastic Four #549"
Frightful Four mocno się przeliczają z ich planem zemsty, kiedy Reed i Sue powracają do FF – teraz jest już sześciu przeciw czterem.

 

 

 

         

 

 

"Silver Surfer - Requiem #4"
"AGNUS DEI"
Konkluzja najświeższej serii z linii Marvel Knights! Przez niezliczone lata, Norrin Radd surfował poprzez galaktykę, odkrywając mrok pomiędzy gwiazdami, będąc świadkiem powstań i upadków ogromnych cywilizacji. Teraz, jego droga dobiega końca. Zenn La – planeta, na której się urodził, planeta, którą ocalił poprzez własne poświecenie – Silver Surfer przemierzył całą galaktykę, by zaczerpnąć tu ostatni oddech. Teraz, gdy nadszedł, kto na niego czeka?

 

 

 

             

 

 

"The Last Fantastic Four Story #1"
Legendarny scenarzysta i współtwórca Fantastycznej Czwórki, Stan Lee jednoczy się z artystą Johnem Romritą Jr. by opowiedzieć jego ostatnią historię o drużynie, która rozpoczęła epokę Marvela!

 

 

 

         

 

 

"World War Hulk: X-Men #3"
Brutalna konkluzja! Hulk kontra Juggernaut i cokolwiek jeszcze zostało z X-Men w bitwie, która będzie miała surowe konsekwencje dla jednego z walczących.

 

 

 

                                        

 


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.