Wiadomości: First Looks

First Looks

2007-08-21 17:02:00 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Ten tydzień obfituje w pokaźną dawke komiksów Marvela. Są wśród nich bardzo ciekawe perełki. Zaliczam do nich bez dwóch zdań: "Amazing Spider-Man #543", "Astonishing X-Men #22" oraz "X-Men #202". Z innych ciekawych tytułów godnych polecenia zdecydowanie wybieram: "Annihilation: Conquest - Star-Lord #2", "Cable & Deadpool #44", "Mystic Arcana: Scarlet Witch" oraz "Thunderbolts #116". Każdy znajdzie coś dla siebie w tym tygodniu. Zapraszam na zwiastuny.

"Amazing Spider-Man #543"
"BACK IN BLACK" - część 5.
Jeden pocisk zmienił wszystko w życiu Petera Parkera. Odziany na czarno Spider-Man nie przebierając w środkach dotarł do człowieka, który wydał rozkaz - Wilsona Fiska, znanego również jako Kingpin. Czy Peter przekroczy granicę, której przysiągł nigdy nie przekraczać? Nie uwierzysz swoim własnym oczom, gdy to zobaczysz.

 

 

 

           

 

 

"Annihilation: Conquest - Star-Lord #2"
Część 2 z 4.
Ekipa Star-Lorda rusza na wojnę! Bug, Captain Universe, Deathcry, Groot, Mantis i Rocket Raccoon zostali odprawieni, uzbrojeni i zrzuceni w sam środek chaosu. Mają szansę zostać legendami, jeżeli Peter Quill w pełni przyjmie swoje dziedzictwo Star-Lorda.

 

 

 

 

                                                                  

 

 

"Astonishing X-Men #22"
Część 4 z 6.
X-Men nie są mile widziani w Breakworldzie. Czy będą w stanie ochronić Colossusa przed straceniem z rąk władców tego świata? Nawet jeśli ocalenie jego życia oznacza zniszczenie całej planety, czy powinni go uratować?

 

 

 

 

         

 

 

"Cable & Deadpool #44"
Współpraca nie zawsze układa się gładko. Co się stanie, gdy jeden wspólnik pragnie zmieść nowy sektor Hydry z powierzchni ziemi za pomocą adamantowych pazurów, a drugi preferuje cichą akcję i sporo wybuchowego materiału. Czy takie różne wersje można pogodzić? Najprawdopodobniej nie.

 

 

 

         

 

 

"Fantastic Five #4"
Dr. Doom przedstawia swoich tajemniczych sojuszników w dążeniu do zniszczenia Fantastic Five i szykuje się do podbicia świata.

 

 

 

         

 

 

"Immortal Iron Fist #8"
Raz w każdym pokoleniu, Siedem Głównych Miast Niebiańskich zbiera się na płaszczyĽnie która zostaje daleko poza rozumowaniem śmiertelników. To tutaj miasta wysyłają swoich nieśmiertelnych wojowników by współzawodniczyli przeciw sobie w turnieju sztuk walki który ma zakończyć wszystkie turnieje... i to tutaj spotykamy Daniela Randa w jego najczarniejszej godzinie. Pokolenia mistycznych tradycji wojennych oczekują na szansę by udowodnić Iron Fistowi, że to oni posiadają najlepsze kung fu.

 

 

 

         

 

 

"Iron Man #21"
Obowiązki Tony'ego Starka związane z S.H.I.E.L.D. i Initiative skierowały go do Omaha w Nebrasce gdzie Iron Man spotyka starego bohatera który ma do niego pretensje i dwójkę całkiem nowych superludzi.

 

 

 

         

 

 

"Marvel Adventures The Avengers #15"
Złoczyńcy przekraczają Bifrost Bridge by stoczyć bój z siłami Odina! Ale zaraz...kim są ci śmiertelnicy podający się za przyjaciół Thora? Avengers? Nadchodzi Ragnarok!

 

 

 

         

 

 

"Marvel Adventures Fantastic Four #27"
Human Torch zaprosił rodzinę swojej ukochanej Crystal do Baxter Building na kolacje z jego rodziną, nie wiedząc iż oni są: Black Bolt, Medusa, Gorgon, Triton, Karnak i Lockjaw ... The Inhumans! 

 

 

 

         

 

 

"Marvel Adventures Iron Man #4"
Spymaster przejął kontrolę nad zbroją Iron Mana (z Tonym Starkiem w środku) i wysłał by spowodować jak największe zniszczenia w Nowym Jorku. Kto na tym zyska? Oczywiście Justin Hammer, który wykupi firmę Starka gdy tylko ceny akcji zaczną lecieć w dół!

 

 

 

         

 

 

"Mystic Arcana: Scarlet Witch"
Na sabacie cygańskich czarownic w Środkowej Europie odbywa się dyskusja o młodej czarownicy, która według przepowiedni ma być potężniejsza niż wszystkie inne. Wanda Maximoff otrzymuje zaproszenie od nich, ale starożytny demon Chthon również ma coś do powiedzenia w sprawie przyszłości Scarlet Witch. Ponadto, żeby uratować duszę innego czarodzieja, Ian McNee musi udać się na dno Pacyfiku i zdobyć kawałek Wężowej Korony, ale najpierw będzie musiał ominąć dwa morskie potwory, które go strzegą.

 

 

 

         

 

 

"Order #2"
Zespół długo uśpionych tajnych super-broni związku radzieckiego właśnie się przebudził. Są bardzo źli i wyruszają do centrum Los Angeles gotowi by zakończyć III wojnę Światową! Kto stanie im na drodze? Oczywiście nasi nowi herosi, którzy tworzą zespół dopiero od 9 rano.

 

 

 

 

             

 

      

 

 

"Sensational Spider-Man #40"
"The Book of Peter"
Peter Parker jest przede wszystkim przyzwoitym człowiekiem. Ma dobre serce, poświęcił swe życie służbie innym. I co dostał w zamian? Tragedię goniącą tragedię, którą goni kolejna tragedia... Wujek Ben, Gwen Stacy, oni tylko otwierają tę listę... Dlaczego to go spotyka? W najgorszym momencie swego życia, Peter żąda odpowiedzi na to pytanie, a jedyną osobą, która może mu ją dać jest sam... Bóg?

 

 

 

         

 

 

"Thunderbolts #116"
"CAGED ANGELS" - część 1.
Ostra jazda z Thunderboltami trwa. Kwatera główna grupy została tymczasowo przekształcona w areszt dla schwytanych super-ludzi. Taka liczba obdarzonych mocą istot zebrana w jednym miejscu nie powinna przysporzyć żadnych kłopotów, prawda?

 

 

 

         

 

 

"Ultimate Fantastic Four #45"
"Silver Surfer" - część 4.
Fantastyczna Czwórka i Silver Surfer zostali zminiaturyzowani, żeby walczyć z Psycho-Manem, który trzyma życie wszystkich Ziemian w swoich rękach. Ale czy bohaterowie mogą ufać Surferowi, kiedy jego tajemnicy dopiero zaczynają wychodzić na jaw?

 

 

 

         

 

 

"Wolverine #56"
Specjalne, podwójne wydanie. Wendell Rayfield jest rozwiedzionym ex-policjantem bez pomysłu na siebie. Nie chce jednak ulec demonom przeszłości. W tym celu potrzebuje nowej pracy. Najlepiej takiej, która wymagać będzie karabinu maszynowego, pełnego magazynku i pewnego mutanta. Wiemy jak niebezpieczny jest Wolverine i jakich zniszczeń potrafi dokonać za pomocą pazurów. Czy będzie równie skuteczny, gdy jego jedynym orędziem będą słowa?

 

 

 

         

 

 

"World War Hulk: Gamma Corps #2"
Gamma Corps chce Hulka trupem, ale dlaczego? Zobacz jak odkrywana będzie przeszłość poszczególnych członków Gamma Corps. Na jaw wyjdą szokujące relacje i zaskakujące koneksje zarówno z wrogami Hulka, jak i z jego sprzymierzeńcami, bo życie jest jak telenowela. A na dodatek, Generał Ryker odpali swoją pierwszą salwę i oficjalnie wkroczy w WWH.

 

 

 

         

 

 

"X-Men: First Class #3"
Jedno tylko jest miejsce dziwniejsze od Szkoły Xaviera i jest to umysł Xaviera. Na szczęście, gdy największe koszmary profesora wydostana się na świat, zawsze może on liczyć na swoich dzielnych studentów.

 

 

 

                                        


 

 

"X-Men #202"
Szkoła dla Młodych Talentów znajduje się pod oblężeniem. Plan przeciwników wreszcie stał się jasny. Iceman i Cannonball muszą stawić mu czoła wystarczająco długo, by odpowiedzieć atakiem na atak, pozbawiającym przeciwników jednego ważnego surowca, który może być kluczem do zwycięstwa. W Endangered Species Chapter 9 poznamy odpowiedź, czy „Black Womb” rozwieje mroki tajemnic wokół Beasta?

 

 

 

         

 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.