Wiadomości: Vixens Vertigo - I runda

Vixens Vertigo - I runda

2011-02-12 17:38:37 - Undercik

Nasza arena od ponad pół roku stała pusta. Najwyższy więc czas, aby rozpoczęły się na niej kolejne pojedynki. Tym razem zmierzą się te najpodlejsze, najokrutniejsze, najgroźniejsze, czyli Vixens Vertigo! Przed wami finałowa szesnastka, którą wyłoniliście głosując w eliminacjach.

Kto tym razem dołączy do zwycięzców poprzednich aren? To już zależy tylko od was!

Pełna drabinkę Vixens Vertigo możecie zobaczyć tutaj.

arena%20%2818%29.jpg

Spiral
arena%20%2811%29.jpg

Mystique


W lewym narożniku zawodniczka która posiada więcej rąk niż reszta kandydatek. Znana wam także z Mojoworld - niebezpieczna Spiral! W prawym narożniku... ej zaraz, dlaczego na ringu mamy dwie Spiral?


arena%20%2828%29.jpg

Dark Phoenix
arena%20%2834%29.jpg

Lady Bullseye


Można spokojnie powiedzieć, że legendarna już postać, która w poprzedniej arenie zdobyła kilka głosów dla Jean Gray - Dark Phoenix. Naprzeciwko niej stanie żółtodziub, jeśli chodzi o staż w Marvelu, nie mniej już na tyle popularny, że przeszedł przez sidło eliminacji - Lady Bullseyearena%20%2814%29.jpg

Scarlet Witch
arena%20%2836%29.jpg

Lady Mastermind


Kobieta która doprowadziła do rozpadu Avengers, a także sprwaiła, że mutanci znaleźli się na skraju wymarcia. Czy jednak okres bycia superbohaterką nie przeszkodzi jej w zwycięstwie nad córką Masterminda - Lady Mastermind, która w "szesnastce"  znalazła się dzięki runowi Carey'a?


arena%20%289%29.jpg

Moonstone
arena%20%2830%29.jpg

Enchantress


Obydwie są blondynkami, obydwie działały w drużynach złoczyńców. Jedna znich była prawą ręka Osborna, a druga Lokiego. Jednak tylko jedna będzie mogła znaleźć się w kolejnej rundzie. Która z nich wejdzie do ćwierćfinału?Pamiętajcie, że w zabawie nie chodzi o wybór postaci, która dysponuje największą siłą fizyczną czy psychiczną. Wszyscy wiemy, że na końcu i tak wygrywa Scarlet Witch, której wystarczy wypowiedzenie zdania zaczynającego się od: "No more...". W plebiscycie tym wybieramy postać, która cieszy się największą popularnością wśród polskich fanów komiksów Marvela. Głosujcie na te postacie, które najbardziej lubicie :)

Na oddanie głosu macie 7 dni

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.