Wiadomości: First Looks

First Looks

2007-08-14 10:48:18 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

W tym tygodniu nie mamy komiksów związanych z WWH. Co nie oznacza, iż nie ukazują się ciekawe komiksy. Zaliczyć można do nich: "Annihilation: Conquest - Quasar #2", "Captain America #29", "New X-Men #41" oraz "Ultimate Spider-Man #112". Godnym polecenia jest również "Sub-Mariner #3". Sądzę, iż każdy znajdzie coś dla siebie pośrod komiksów ukazujących się w tym tygodniu. Zapraszam na zwiastuny.

"Annihilation: Conquest - Quasar #2"
Część 2 z 4.
Rozwiązywanie zagadki tytułowego podboju trwa. Ścigając się z czasem i będąc ściganymi przez bezlitosnego przeciwnika, Quasar i Moondragon trafiają na opustoszały świat, gdzie być może odnajdą klucz do uratowania całego wszechświata.

 

 

 

         

 

 

"Captain America #29"
Seria nominowana do nagrody Eisnera w kategorii "Najlepsza seria kontynuowana"! Poddani Red Skulla wychodzą z cienia, aby oddać kolejny cios w stronę Ameryki, która nadal cierpi po śmierci Captaina America. Lecz teraz mają Winter Soldiera. Bardzo zdenerwowanego Winter Soldiera, który pała rządzą zemsty. Wszystko to plus Sharon i Falcon walczący o swoje życie!

 

 

 

         

 

 

"Friendly Neighborhood Spider-Man #23"
Ten tie-in do BACK IN BLACK przyniesie długo oczekiwaną konfrontację J. Jonaha Jamesona z człowiekiem, którego nienawidzi najbardziej... Peterem Parkerem!

 

 

 

         

 

 

"Marvel Adventures Hulk #2"
Uciekając od ścigających go władz i próbując pozbyć się jego gamma przekleństwa, Bruce Banner prosi o pomoc Jamie'ego Madroxa, Multiple Mana. Ale sprawy wymykają się spod kontroli, kiedy wypadek w labolatorium powoduje powstanie kolejnego Hulka i kolejnego i kolejnego...

 

 

 

         

 

 

"New X-Men #41"
Wszystkie wydarzenia prowadziły do tego miejsca. Nowi X-Men muszą stoczyć walkę o duszę z Belasco. Kto będzie nowym władcą Limbo? Jaki los czeka Illaynę? Gościnnie Doctor Strange i Astonishing X-Men. W Endangered Species Chapter 8 Beast zagłębia się w pozostałościach Genoshy w czysto naukowych celach.

 

 

 

           

 

 

"Spider-Man Family #4"
Peter Parker ma zaplanowany cudowny wieczór dla Mary Jane, który to zaczyna się od jazdy powozem i podróży na Broadway. Ale potem czary sceniczne stają się przerażająco rzeczywiste i Spider-Man ma randkę z tajną drużyną super bohaterów znaną jako Agents of Atlas!! Również, nowa mini opowieść Marvela oraz klasyczne opowieści o Spider-Manie! Plus Spider-Man J!

 

 

 

         

 

 

"Sub-Mariner #3"
Zegar tyka, a złowieszcza komórka szpiegowska Atlantis przygotowuje kolejny atak... Do tej pory zabili już 900 cywilów na wybrzeżach USA, a S.H.I.E.L.D. zrzuca za to winę na Namora. Czy podwodny monarcha odnajdzie morderców w jego własnym królestwie, zanim kolejny atak terrorystyczny pochłonie więcej niewinnych istnień, lub czy będzie zmuszony bronić Atlantis przed wojną wyprowadzoną przez Tony’ego Starka – znanego także jako Iron Man, Dyrektor S.H.I.E.L.D.? Czy Namor odnajdzie pomocną dłoń, czy może kolejnego wroga w Wolverinie?? I kto stoi za falą przemocy, która spycha Sub Marinera ku jego najcięższemu wyzwaniu w życiu??? Matt Cherniss i Peter Johnson (POWERLESS) i wschodząca gwiazda Phil Briones (WHITE TIGER) dadzą odpowiedzi, a wspaniałą okładkę narysuje Leinil Yu!

 

 

 

             

 

 

"Super-Villain Team-Up/M.O.D.O.K.'s 11 #2"
M.O.D.O.K. ujawnia cel skoku jego zebranej ręcznie drużynie Marvel Most Wanted: najpotężniejsza broń we wszechświecie, która grozi istnieniu życia na Ziemi. Mentallo doszedł do wniosku w międzyczasie, że jeden z członków ekipy M.O.D.O.K.a  jest w rzeczywistości bohaterem w przebraniu. Czy Mentallo sprzeda resztę jego zespołu policji za jakąś szybką gotówkę? Musisz pytać? Wbijanie noży w plecy czas zacząć!

 

 

 

         

 

 

"Terror, Inc. #1"
Oto Mr. Terror - on jest elegancki, czarujący, on posiada i obsługuje własny bardzo udany biznes... i, o tak, on żyje na tym świecie od prawie 16 wieków i gnije szybko. Skazany na rozkładanie się przez całą wieczność, Terror wiecznie wymienia swoje gnijące kończyny na świeże. Przekleństwo utrzymuje go przy życiu. Terror prowdzi firmę detektywistyczną świadzczącą poza normalnymi usługami, również usługi zabójstw na zlecenie dla najbogatrzych i najbardziej wpływowych. Realizując jedno z takich zleceń popełnia błąd. Zabija wpływowego urzędnika państwowego. Teraz uciekając przed FBI oraz zleceniodawcami, chcącymi zlikwidować niewygodnego świadka, Terror musi szybko oczyścić się z zarzutów.

 

 

 

         

 

 

"Ultimate Spider-Man #112"
"Death Of A Goblin" - część 1.
Częścią Triskelionu wstrząsa eksplozja - akurat tą częścią, w której trzymani są super-przestępcy. Z dymu wyłania się człowiek pragnący zemsty. Człowiek, który chce śmierci Petera Parkera. To Norman Osborn - Green Goblin. Dla Spider-Mana oznacza to poważne kłopoty. A na deser - Shocker.

 

 

 

         

 

 

"Wolverine: Origins #16"
Przeszłość powiązań Wolverine’a z Captainem America ujrzy światło dzienne. We wczesnych wydarzeniach Drugiej Wojny Światowej, ulubieniec Ameryki przebywał na mało istotnej misji. Zgadnijcie kogo tam spotkał? Czy był to tylko przypadek?

 

 

 

 

         


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.