Wiadomości: Punisher 2: pierwszy klaps we wrześniu

Punisher 2: pierwszy klaps we wrześniu

2007-08-11 17:23:54 - Kakteen & redevil - źródło: ComicBookMovie

Najnowsze informacje o sequelu fimowych przygód "Pogromcy".

Wydane ostatnio przez studio Lionsgate oświadczenie na pewno ucieszy wszystkich fanów filmowego Punishera. Oficjalnie potwierdzono początek prac nad sequelem, które mają rozpocząć się we wrześniu.

 

Przypomnijmy, że w rolę Franka Castle wcieli się Ray Stevenson, aktor znany z serialu produkcji HBO pt. "Rzym".

Reżyserem, a dokładniej Panią reżyser obrazu będzie Lexi Alexander [zbieżność imion/pseudonimów z bossem Avalonu zupełnie przypadkowa i niezamierzona – przyp. Kakteen].

 

Należy pochwalić tutaj wybór producentów -  odtwórca głównej roli zyskał już uznanie krytyki chociażby za kreację we wspomnianym już serialu "Rzym" natomiast Aleksander może pochwalić się nominacją do Oscara.

Rzeczą intrygującą wydaje się powierzenie kobiecie reżyserii filmu z założenia 'dla twardych mężczyzn'. Jednak po krótkim przestudiowaniu dorobku wspomnianej pani – przykładowo obrazu "Hooligans" prezentującego męską wizję świata – możemy być  spokojni o zachowanie odpowiedniej formuły.

 

Trwa także obsadzenie ról drugoplanowych nowego Punishera, ponadto poznaliśmy szczegóły historii, którą zobaczymy w filmie. Jak czytamy w serwisie Filmweb:

Głównym przeciwnikiem Franka Castle'a będzie Billy Russo (Jigsaw), który w filmie będzie prawą ręką Gaitano Cesare, bosa lokalnej mafii. Russo jest niesubordynowany i zamierza bez wiedzy wuja Gaitano wejść w układy z islamskimi terrorystami. Tymczasem Castle poszukiwany jest przez nowojorską policję (której na jego schwytani zbytnio nie zależy) oraz agenta specjalnego FBI Luke McDonald (który z kolei ma osobiste porachunki do wyrównania z Castlem).

 

Czy wybory studia przełożą się na odpowiedni poziom kolejnej komiksowej produkcji? Przekonamy się najwcześniej za rok. [A ja jestem spokojny, w końcu jednym ze scenarzystów jest Kurt Sutter, który macza swoje palce w scenariuszach świetnego serialu The Shield - redevil]

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.