Wiadomości: SDCC 2010: Heroic Age Avengers

SDCC 2010: Heroic Age Avengers

2010-07-25 11:01:21 - Hotaru - źródło: różne

Podczas panelu poświęconego Mścicielom na pytania fanów odpowiadali Brian Michael Bendis, Joe Quesada, Matt Fraction, Jim McCann i C.B. Cebulski. Mówiono zarówno o zespołowych tytułach, jak i projektach skupionych na pojedynczych postaciach z linii Avengers.

Brian Bendis określił swojego współpracownika przy tytule Avengers, Johna Romitę Jra, jako najlepszego z rysowników Spider-Mana, Iron Mana i Wolverine'a/Thora (różne źródła podają różnie trzeciego muszkietera).

W New Avengers przez najbliższy czas będzie dużo magii. Luke, Jess i ich przyjaciele udadzą się na poszukiwania ich zaginionego dziecka. Nie wszyscy z bohaterów powrócą z tej wyprawy.

Pojawienie się Ronina na teaserze crossovera "Widow Maker" zaskoczyło nawet Bendisa. McCann wyjaśnił, że to nowy Ronin, który poluje na szpiegów. Takich jak Mockingbird, Hawkeye czy Black Widow. Historia wypłynie na losy tych postaci na najbliższe dwa lata.

W Avengers #4 pojawi się Galactus. Scenarzysta jest pod wielkim wrażeniem pracy Romity Jra, rozważa nawet upublicznienie stronic skryptu, by wszyscy mogli docenić, jak artysta wprawnie przełożył je w grafikę.

Na początku drugiej historii, w Avengers #7, do herosów dołączy Red Hulk. Nie zakłóci to planów Loeba w World War Hulks. Rulk będzie miał szansę na odkupienie.

Na konwencie zaprezentowano teasery "New Man Without Fear" z Falconem, Novą i Gambitem. Nowy następca Daredevila będzie wyłoniony z tej grupy.

Ultimate Comics Spider-Man #16 to 150ty numer wszystkich wydanych Ultimate Spider-Man. To zacny jubileusz, więc numer będzie miał zwiększoną objętość.

Telefonicznie Ed Brubaker poinformował, że w najbliższej przyszłości Steve'a Rogersa będzie wycieczka do Hong-Kongu, była dziewczyna, stary przyjaciel z czasów wojny, który teraz będzie nowym wrogiem, a także proces Bucky'ego.

Quesada powiedział, że "One More Day" się opłaciło chociażby tylko dlatego, że Peter Parker znów jest singlem.

Fanowi nie podobało się, że koncepcja "Cosmic Avengers" może ograniczyć kosmos Marvela zbyt przywiązując go do ziemskich afer. Quesada odpowiedział, że jest zdecydowanie za wcześnie na wyrażanie opinii na ten temat.

Napięcie pomiędzy Peterem Parkerem a Marią Hill, które wisi od czasów House of M, będzie widoczne w Invincible Iron Man, kiedy Pajęczak zaliczy tam gościnny występ.

Historia "Resilient" pokaże nam determinację Tony'ego do odbudowania jego imperium. Zakończy się spektakularną sceną akcji, w której pojawią się wszyscy z obsady, od War Machine'a po Detriot Steel.

Praca Fractiona nad Thorem będzie czerpała garściami z czasów, kiedy o nordyckim bogu pisał Kirby. Nie znaczy to jednak, że będzie retro - wręcz przeciwnie.

Ruchome komiksy (motion comics) radzą sobie różnie. To nadal nowość i dopracowywana jest technologia. Zapowiedziano nowy projekt o Lokim.

O Normanie Osbornie dowiemy się na panelu poświęconym Spider-Manowi.

Postaci z Runaways będą się częściej pojawiać w różnych Marvelowych tytułach.

1_res.jpg

2_res.jpg 3_res.jpg

Na podstawie:
ComicBookResources
Newsarama

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.