Wiadomości: Avalon Wants You!

Avalon Wants You!

2007-07-15 13:28:40 - Lex

Prezentacja nowej strony za nami - sądząc po opiniach, które do nas docierają oraz po liczbie odwiedzin, którą odnotowaliśmy przez ostatni tydzień, zmiany zostały przyjęte pozytywnie. Dziś dajemy Wam szansę na dołączenie do redakcji i włączenie się w dalszy rozwój strony.

Poszukujemy ludzi z zapałem do pracy, którzy chcą pomóc w doskonaleniu największego polskiego serwisu o świecie Marvela. Wymagamy przede wszystkim entuzjazmu do pracy oraz poprawnego przelewania myśli na "papier". Oczywiście w większości redakcyjnych funkcji przyda się też znajomość języka angielskiego.

Strona nie tylko zmieniła zakres swej działalności, ale powoli ewoluuje również nacisk na prezentowane materiały. Oczywiście z radością przyjmiemy kolejne osoby zainteresowane streszczaniem komiksów, ale jeszcze chętniej powitamy nowych newsmanów, recenzentów, korektorów oraz osoby zainteresowane przygotowywaniem katalogu postaci i marvelowskiej encyklopedii.

Zgłoszenia przesyłajcie do:
- zainteresowani opisami postaci, ras, kosmosu i wszystkiego, co powinno trafić do Encyklopedii Marvela - do Idanowa
- newsmani - do White Kinga
- streszczenia - Foxdie
- wszystkie pozostałe formy współpracy (recenzje, publicystyka, korekta, fanfic/fan-art/fanfilm i cokolwiek jeszcze wymyślicie) - do mnie.

Cały czas czekamy też na sugestie na temat dalszego kierunku rozwoju Avalonu i materiałów, których brakuje Wam na stronie.

Ewolucja strony dopiero się rozpoczęła - teraz jest idealny moment na dołączenie do redakcji!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.