Wiadomości: Wizard World Philadelphia: panel Briana Michaela Bendisa

Wizard World Philadelphia: panel Briana Michaela Bendisa

2007-06-20 00:45:12 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Oto czwarty już telegram z tego konwentu, tym razem poświęcony Brianowi Michaelowi Bendisowi...Towarzyszyli mu Tom Brevoort, artysta Alex Maleev i Jim McCann.

* Bendis powiedział, że podpisał nowy wieloletni kontrakt z Marvelem.

* Historia Skrulli będzie mieć związek z wydarzeniami z Annihilation. "To nie jest sytuacja, w której oni potrzebują Ziemi, ale domagają się jej, gdyż nakazuje to im religia" - stwierdził Bendis. Dodał, że zawsze znał plany "Annihilation" i dostosowują się one doskonale do jego historii.

* Co z dzieckiem Jessiki? "To jest dobre pytanie. Sens tej ostatniej strony jest taki, że dziecko może być skrullem, bądź sama bohaterka lub jej mąż. Przesłanie jest takie, że każda żyjąca istota może być skrullem" - powidział Bendis.

* Bendis stwierdził, że gdy ubiegły rok upływał pod tematem "Whose side are you on?" w tym roku temat brzmi "Who do you trust?".

* Bendis poinformował, że nowe wątki będą rozgrywać się przez parę następnych miesięcy, prowadząc do większego wydarzenia. "Ta większa sytuacja wymagać będzie zaangażowania dużo większej liczby postaci i to rozegra się w przyszłym roku. Dużo postaci z ras Kree i Skrull będzie zaangażowanych" - dodał Bendis.

* Bendis powiedział, że może istnieć "uśpiona komórka Skrulli".

* Bendis stwierdził, że każdy, kto w dziwny sposób powrócił do życia może być podejrzany o bycie skrullem.

* Zapytany o Hulkinga oraz Captaina Marvela, Bendis kazał czekać na "New Avengers: Illuminati #4" i przyszły rok dla uczestnictwa tych postaci w jego tytułach.

* Historia ze skrullami bardzo szybko wkroczy do komiksu o "Mighty Avengers".

* Mark Bagley rysuje historię w Mighty Avengers. "Symbiote virus atakuje Nowy Jork" - dodał Bendis.

* Bendis powiedział, że fakt zastąpienia Bagleya przez Stuarta Immonena w "Ultimate Spider-Man" był trudną, ale bardzo dobrą decyzją Marvela.

* "Death of a Goblin" jest następną historią w "Ultimate Spider-Man". "Nie uwierzycie co zdarzy się na końcu" - dodał Bendis .

* Po "Death of a Goblin" będzie historia, która połączy Spider-Mana z Icemanem i Firestar. "Zawsze chciałem napisać wersję ultimate historii "Spider-Man and his Amazing Friends" -stwierdził Bendis. Firestar jest kimś, kto już istnieje w komiksie. Biedna MJ - ona nie jest MJ.

* "Ultimate Origin" jest nową mini-serią, przedstawioną przez Bendisa jako "długo zapowiadaną historię o tym, co stworzyło Ultimate Universe". Pochodzenie takich postaci jak Nick Fury, Hulk, Captain America i wielu innych zostanie zaprezentowane. Niespodzianką powinno być wyjawienie, kto zna kogo od kiedy i jak się poznali. Rysunkami zajmie się Butch Guice, a okładkami Simone Bianchi.

* Zostanie wydana mini-seria w imprincie MAX, gdzie głównym bohaterem będzie Luke Cage. Bendis powiedział, że Cage spędzi dużo czasu w Avengers.

A oto kilka ilustracji:


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.