Wiadomości: Wizard World Philadelphia: panel o Avengers

Wizard World Philadelphia: panel o Avengers

2007-06-21 11:54:57 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Oto ostatni już telegram z tego konwentu. A w nim informacje o Avengers...Brali w tym panelu udział: C.B. Cebulski, Brian Michael Bendis, Jim McCann, Molly Lazar i Bill Rosemann.

* Historia "House of M: Avengers" powstała dzięki sukcesowi sprzedaży albumów "House of M" - stwierdził Rosemann.

* Rosemann powiedział, że podejście do "New Avengers/Transformers", przez Tylera Kirkhama, jest "bardzo szerokoekranowe." Okładkę numeru #2 wykona Jason Peason, numeru #3 Ed McGuinness, a Tom Raney wykona okładkę numeru #4 .

* Bendis na temat wyjawienia kim był skrull w "New Avengers #31": "to jest początek spisku, cień, który wisiał w powietrzu nad Avengers od "New Avengers #1".

Bendis powiedział, że brak zaufania i paranoja będą narastać aż do "epopei na początku przyszłego roku." Stwierdził, że wszystko rozpocznie się od "New Avengers #32", z wieloma postaciami ledwo wytrzymującymi to wszystko emocjonalnie.

* Pierwszy występ Marka Bagleya w "Mighty Avengers" to numer#7, początek historii "Symbiote Virus". Bagley i Frank Cho będą zamieniać się jako artyści.

* Lazar wskazała na okładkę "Avengers Initiative #6". "To co zdarzy się Gauntletowi nie jest przyjemne" - stwierdziła.

* Lazar powiedziała, że "The Death of the Dream" będzie w dalszej części opowiadać o próbie zabicia przez Winter Soldiera Tony'ego Starka. The Falcon i Sharon Carter będą starali się go powstrzymać. Zostanie zaprezentowane nowe Serpent Society, z Eel, Cobrą i nową Viper.

* Rosemann powiedział, że Ms. Marvel uznała, iż potrzebuje super silnych agentów, a zła Maria Hill oddaje jej do dyspozycji Machine Mana i Sleepwalkera.

* W związku z okładką Tigra/Ms. Marvel, Rosemann powiedział, że ta historia tyczy się Puppet Mastera, który robi z siebie bossa narkotykowego w Ameryce Południowej. "On robi coś bardzo złego i Ms. Marvel wyrusza by go powstrzymać" - dodał Rosemann.

* Thor spotka Iron-Mana w komiksie "Thor #3".

* Czy Loki powróci razem z Thorem? "Może" - stwierdził McCann .

* Czy zmarły Kapitan Ameryka byl Skrullem? Bendis zwrócił uwagę, że Kapitan Ameryka nie zmienił się w Skrulla jak "Elektra", gdy umarła.

* McCann powiedział, że Quicksilver wciąż ma do odegrania dużą rolę w "X-Factor", a Bendis dodał, iż sprawa Scarlet Witch zostanie rozwiązana w niedalekiej przyszłości.

* Czytelnicy będą często widywać Jessicę Jones i zobaczą jak będzie poruszać się w nadchodzących oparach paranoi.

* Zapytany czy Nick Fury powróci niebawem do Marvel Universe, Bendis odpowiedział "tak."

A oto ilustracje z tego panelu:Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.