Wiadomości: Cup o' Joe #8

Cup o' Joe #8

2009-08-23 12:13:20 - Cyclop83 - źródło: ComicBookResources

Joe Quesada nie postarał się zbytnio, by mój ostatni news dla Avalonu obfitował w wiele nowych informacji. Nie ratuje również sytuacji zwiastun komiksu Punisher vol. 2 #9. Jednak kilka intrygujących perełek udało mi się dla Was wyłowić drodzy czytelnicy Avalonu. Zapraszam do rozwinięcia newsa.

 

 

 

 

Quesada nie chciał na razie zdradzić, czy Marvelman pojawi się w głównym kontinuum Universum Marvela, czy raczej dostanie własne uniwersum. Zasugerował jedynie, iż gdy zostaną podane szczegóły dotyczące planów wobec tej postaci, ci którzy znają Marvelmana od wielu lat będą bardzo zadowoleni, a nowi czytelnicy zaintrygowani.

Fani starszych historii z udziałem Marvelmana mogą spodziewać się, iż powrócą one do sprzedaży. Quesada nie chciał jednak zdradzić w jakiej formie.

Jeden z fanów komiksów Marvela podniósł istotną kwestię w swoim pytaniu. Jak wiadomo Wanda nie tylko pozbawiła mocy 90% żyjących mutantów, ale również uczyniła to w takim samym stosunku wobec już zmarłych mutantów. Nawet mając do dyspozycji Transmode Virus, Selene nie powinna być wstanie przywrócić zdolności zmarłym mutantom, których wskrzesi na Genoshy. Quesada przypomina jednak, iż na tej wyspie było 16 milionów mutantów w chwili ataku Sentinelsów. Oznacza to, iż około miliona 600 tysięcy zmarłych tam mutantów posiada swoje moce.

Jeśli chodzi o brak rodzinnych spotkań Illyany i Piotra po jej powrocie, to na chwilę obecną wynika to z nastawienia siostry Colossusa. Ilekroć są w jednym pokoju to ona stara się szybko z niego wyjść. Piotr będzie chciał zmienić taki stan rzeczy, ale tak naprawdę nie od niego to zależy. Najbliższą współprace rodzeństwa będziemy mogli zobaczyć w historii Utopia oraz później w opowieści Necrosha. Quesada dodaje, iż na horyzoncie zaczynają się kształtować interesujące, wielkie wydarzenia, z udziałem tej dwójki.

Joe nie chciał powiedzieć, czy w najbliżej przyszłości możemy spodziewać się historii, w których zobaczymy wspólne działanie duetów Siryn/Warpath, Shatterstar/Longshot, Storm/Colossus lub Chamber/Husk. Sugeruje jedynie, by czekać i czytać nadchodzące numery komiksów o mutantach.

Na chwilę obecną nie ma planów odnośnie do publikacji wydania zbiorczego historii, które stworzył duet Ann Nocenti/John Romita, Jr. w latach 80., w serii Daredevil.

Fani Morbiusa i jego obecnych towarzyszy powinni wyczekiwać na pojawienie się komiksu Punisher vol. 2 #11. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem komiksu Punisher vol. 2 #9, który do sprzedaży trafi 16 września.

 

84_PUNISHER_9%281%29.jpg  PUNISHER9p6%281%29.jpg  PUNISHER9p7%281%29.jpg  PUNISHER9p8%281%29.jpg  PUNISHER9p9%281%29.jpg  PUNISHER9p10%281%29.jpg

Danny Rand jaki i wszystko co się wiąże z Immortal Iron Fist będzie bardzo istotną częścią Marvel Universe po zakończeniu historii Immortal Weapons.

W grudniu pojawi się sequel historii Spider-Man: Noir. Osborn może zniknął ze sceny, ale Nowy Jork w 1933 roku dalej jest bardzo niebezpiecznym miejscem. Złoczyńcy tego miasta nigdy nie odpoczywają. Nie upłynie wiele czasu, jak pojawi się nowy złoczyńca, który będzie chciał zająć miejsce Goblina. Peter znajdzie nowych sojuszników w walce ze złem, ale również spotka na swojej drodze znajome czytelnikom twarze ze świata przestępczego.

Joe Quesada nie chciał zdradzić, czy pod koniec tego roku zobaczymy ponownie walczących ramię w ramię członków Illuminati. Poleca czytanie na bieżąco komiksów Marvela.


Od Cyclop83: I w ten sposób stworzyłem mojego ostatniego newsa dla Avalonu. Mam nadzieję, iż przez te lata gdy działałem jako newsman, sprawiłem Wam, szacowni czytelnicy Avalonu, choć trochę radości. Dzięki wielkie za wszystkie słowa poparcia, jak również krytyki. Pomagały mi one w stawaniu się lepszym newsmanem. Z mojej strony doświadczycie jeszcze opinii odnośnie sklepu Sub City 2 oraz pewnego projektu dotyczącego Spider-Mana, który powinien do końca tego roku w całości ukazać się na Avalonie. Do zobaczenia na Forum!  

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.