Wiadomości: MyCup o' Joe #54

MyCup o' Joe #54

2009-04-26 13:38:30 - Cyclop83 - źródło: http://www.myspace.com/comicbooks

W tym tygodniu Joe Quesada był oszczędny, jeśli chodzi o nowe informacje dotyczące komiksów Marvela. Fani Spider-Mana, duetu Hulk/Deadpool, komiksów z cyklu Noir oraz wyczekujący na serię Spider-Woman powinni jednak być choć trochę ukontentowani najnowszą odsłoną kolumny MyCup o' Joe.

Pomysł, by J. Jonah Jameson został burmistrzem Nowego Jorku powstał podczas drugiego spotkania twórców serii Amazing Spider-Man, gdy dopinano szczegóły historii Brand New Day. Odbyła się prawdziwa debata, czy jest to dobre posunięcie, ponieważ jedną z zasad w Marvel Universe jest fakt, iż świat przedstawiony w komiksach ma być bardzo zbliżony do tego realnego. Jednak mnogość możliwości z Jamesonem jako burmistrzem przeważyła szalę.

W lipcu czeka nas wyjątkowa lektura komiksu Amazing Spider-Man #600. Liczba stron? 104! Liczba przedruków starszych numerów w tym komiksie? 0! Quesada zapowiada, iż na fanów czeka naprawdę interesujący komiks.

ASM_600_Joe%281%29.jpg

Oto próbka możliwości twórczości Arta Adamsa, która wejdzie w skład one-shota Hero Comics, który na rynek trafi w sierpniu za pośrednictwem wydawnictwa IDW. Jest to okładka komiksu Hulk #181. Artysta ten oraz Jeph Loeb już niebawem zabiorą się za tworzenie projektu dla Marvela.

hulkwolvieadams5%281%29.jpg

Jak wiemy, za tworzenie nowej serii o Spider-Woman zabrał się duet Brian Bendis/Alex Maleev. Choć na chwilę obecną nie jest znana data wydania pierwszego numeru, poniżej możecie zapoznać się z fragmentem scenariusza oraz kilkoma ilustracjami.


Spider-Woman

TITLE: AGENT OF S.W.O.R.D.

BY Brian Michael Bendis


EPISODE SEVEN

Immediate continuation from last episode. Same scene, same setting.

From behind Jessica on her hands and knees looking wide past the crowded street to the sky just over her head and a half a block away.

AN OLD SCHOOL AVENGERS QUINJET is coming in for a low hover. The baydoor opens to reveal... THE NEW AVENGERS.

Spider-man, Luke Cage, Captain America (catching his shield) Wolverine, Ms. Marvel, Ronin, and Mockingbird.

Everyone is there to help. There to help a friend. It's a real amazing moment in the life of Jessica Drew. A moment she didn't know she had coming to her.

(A full page spread in the comic)

SPIDER-WOMAN NARRATION

They're Skrulls. They're all Skrulls. Not the Avengers. Not Wolverine or Carol Danvers. Skrulls!!


SWOMAN001_cov%281%29.jpg

3%282%29.jpg 5%281%29.jpg 12%281%29.jpg 15%281%29.jpg

SWOMAN002_cov%281%29.jpg

We wrześniowych zapowiedziach powinny pojawić się interesujące informacje dotyczące projektu, jakim zajmie się Daniel Acuña dla Marvela. Quesada zdradza, iż może chodzić o komiks zbliżony do tego, co widzimy w serii X-Force.

Fani Moon Knighta nie powinni się obawiać o przyszłość tej postaci. W komiksie Moon Knight #30 poznamy wskazówki odnośnie ekscytujących, dalszych losów tej postaci.

Marvel ma duże plany dla komiksu X-Factor vol. 3 #50, jednak jeszcze większe wobec ukazującego się 13 maja komiksu X-Factor vol. 3 #43.

W komiksie Hulk vol. 2 #13 pojawi się Rick Jones [A-Bomb]. A jeśli chodzi o wyjaśnienie w jaki sposób doszło do jego transformacji, to musimy poczekać do ukazania się komiksu Incredible Hulk #600

Poniżej możecie zobaczyć interesującą ilustrację, spełniającą marzenia kilku fanów, czyli występ Hulka i Deadpoola w jednym komiksie.

NEWHULKTHE014_cov%281%29.jpg

Kraven the Hunter w dalszym ciągu jest martwy. Na szczęście pozostaje nam jego córka Ana Kraven i tajemnicza kobieta, która jej towarzyszy, by zaatakować naszego miłego Spider-Mana w najmniej spodziewanym momencie.

A oto kilka ilustracji związanych z kolejnym projektem z cyklu Noir.

NoirTease1%281%29.jpg NoirTease2%281%29.jpg NoirTease3%281%29.jpg NoirTease4_sm%281%29.jpg

NoirTease5_sm%281%29.jpg NoirTease6_sm%281%29.jpg NoirTease7_sm%281%29.jpg


Dla tych, którzy nie mieli możliwości zapoznania się z poprzednimi wydaniami kolumny MyCup o' Joe, mamy zestawienie 5 ostatnich spotkań Quesady z fanami komików Marvela:

 

MyCup o' Joe #53

MyCup o' Joe #52

MyCup o' Joe #51

MyCup o' Joe #50

MyCup o' Joe #49

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.