Wiadomości: Solowe, filmowe przygody Deadpoola?

Solowe, filmowe przygody Deadpoola?

2009-04-20 22:25:56 - baq - źródło: Comic Book Movies

Współtwórca postaci, Rob Liefeld, twierdzi, że jest to całkiem możliwe. Deadpool zadebiutuje niedługo na ekranach kin w najnowszym hicie Marvela – "X-Men Geneza: Wolverine" - i to właśnie od popularności tej produkcji zależeć będzie jego dalsza filmowa kariera.

Deadpoola miałby zagrać Ryan Reynolds, ten sam aktor, który odgrywa bohatera we wcześniej wspomnianym już "X-Men Geneza: Wolverine". Właściwie, wedle Lielfelda, podczas castingu do tej roli sugerowano się głównie możliwością kontynuacji jego przygód w nastepnym, odrębnym filmie, dlatego wybrano tego, a nie innego aktora.

 

Na razie nie wiadomo jednak nic więcej. Niepełna wersja filmu "X-Men Geneza: Wolverine", która wyciekła trzy tygodnie temu do internetu, nie jest godna rozważań, a tym bardziej poważnej dyskusji o roli Reynoldsa. Nie ma więc pewności jak udało mu się odegrać Deadpoola i czego moglibyśmy spodziewać się po filmie z jego solowymi przygodami, o ile takowy w ogóle powstanie. A zatem poczekajmy spokojnie do pierwszego maja, wtedy wszystko będzie już wiadome.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.