Wiadomości: Kids Zone

Kids Zone

2009-04-11 16:33:10 - nietendon - źródło: Egmont

Już dziś na półki kiosków w całym kraju powinien trafić pierwszy numer nowego czasopisma Egmontu Marvel Heroes - Przygody Superbohaterów. Gazetka przeznaczona jest raczej dla młodszych czytelników i zapewnia rozrywkę typową dla takich odbiorców.

Mamy więc dwa krótkie komiksy (tym razem opowiadające o przygodach Hulka i Iron Mana), trzy plakaty, kartę kolekcjonerską i jakiś powiązany z tematem superbohaterskim gadżet (w pierwszym numerze dostaniemy "dłoń Iron Mana"). Do tego informacje o ważniejszych wydarzeniach w świecie Marvela (premiery kinowe, gry), zagadki i konkursy. Pismo jest dużego formatu, ma 32 strony i kosztuje 6,99 PLN.

Przy okazji premiery magazynu, wydawnictwo Egmont zorganizowało konkurs, który może niektórych zainteresować. Należy narysować komiks, w którym jako bohater wystąpi się u boku bohaterów Marvela. Jeśli kogoś interesują zaproponowane nagrody (20 figurek ze Spider-Manem, Hulkiem i Thingiem), to warto spróbować swych sił. Szczegóły tutaj.

Przypominamy, że Egmont wydaje również miesięcznik Spider-Man Magazyn, który skierowany jest do chłopców w wieku 9-12 lat.

15 kwietnia natomiast ukaże się ostatni numer pisemka Spider-Man i przyjaciele, adresowanego do najmłodzych (3-6 lat).

ok%C5%82adka%20smip22.jpg       ok%C5%82adka%20smm.jpg       ok%C5%82adka%20mhps.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.