Wiadomości: Animowane wieści - odsłona siedemnasta

Animowane wieści - odsłona siedemnasta

2009-02-03 18:15:11 - Bullet - źródło: youtube

Siedemnaste wydanie Animowanych Wieści przejęło rolę strefy szortów i po rozwinięciu newsa będziecie mogli obejrzeć kolejny odcinek przygód "Spektakularnego Spider-Mana". Po za tym na pewno ucieszą się fani Thora.

- Za chwilę będziecie świadkami powrotu Sinister Six w nieco odświeżonym składzie. Pajączek będzie miał pełne ręce roboty.Kolejny epizod TSSM zostanie wyemitowany 8 lutego i będzie nosił tytuł "Shear Strength":

Sylwester, nad ziemskim globem zawisła groza. Master Planner i jego złoczyńcy planują przejęcie władzy nad światem! Mocno zmotywowany Spider-Man zrobi wszystko, aby dotrzeć do jego kryjówki. Ale kiedy już tam dotrze, to czy stamtąd powróci?

Tymczasem producent serialu, Greg Weisman, poinformował, że produkcja wszystkich 26 odcinków drugiego sezonu ma się ku końcowi. Decyzja o rozpoczęciu prac nad sezonem trzecim zapadnie najwcześniej w marcu.

- Teraz coś dla fanów gromowładnego Thora. Na płytach DVD i Blu-ray z filmami "Hulk vs…" znalazła się zapowiedź nowej kreskówki Marvela, "Thor: Tales of Asgard".

01-%20Thor%201.jpg 02-thor%202.jpg 03-t%207.jpg 04-t%208.jpg
05-t%205.jpg 06-thor%206.jpg

Dostępna jest już lista utworów, które usłyszymy na krążku z sundtrackiem do projektu "Hulk vs...". Muzykę do obu filmów skomponował Guy Michelmore. Lista dostępna tutaj.

- Tak wygląda okładka DVD z pierwszymi trzema odcinkami serialu "Wolverine and the X-Men".

wolvxmen_heroesreturn%2001.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.