Wiadomości: Animowane wieści - odsłona piętnasta

Animowane wieści - odsłona piętnasta

2009-01-19 20:15:41 - Bullet - źródło: comicsbookmovie

To wydanie Animowanych Wieści powinno nazywać się Spoilerowe Wieści, a to za sprawą marketingowców z naszego ukochanego wydawnictwa, którzy zalali Internet klipami promocyjnymi projektu "Hulk vs…". Na skutek tego dostajemy pokaźną dawkę fabuły obu filmów oraz mini making-off. Ponadto zapraszamy na pierwszy epizod drugiego sezonu "The Spectacular Spider-Man". Zaczynamy.

- Potężna dawka spoilerów TUTAJ. Uwaga!!! Wchodzisz na własną odpowiedzialność.

- W nadchodzącym epizodzie "Wolverine and the X-Men" Magneto poczyni kolejny krok, by doprowadzić do wojny z ludzką rasą. Gdy Rogue odkrywa plany Magneto względem Bractwa Mutantów, próbuje o tym powiedzieć Wolverine'owi, ale niestety Logan jej nie wierzy. Gdy Bractwo atakuje, cała sprawa staje się jasna. Wtedy Rogue postanawia wyznać prawdę. Epizod jest oficjalnym zawiązaniem fabuły pierwszego sezonu. Odcinek będzie nosił tytuł "Battle Lines". Na widzów będzie czekała w jego finałowej minucie duża niespodzianka.

W serwisie "e-Bay", można już kupić figurki przedstawiające bohaterów nadchodzącego serialu o mutantach. Oczywiście jeżeli posiadacie w portfelu zbędne 9,99$.Cena za sztukę.

- Drugi sezon serialu "The Spectacular Spider-Man" ruszył 11. stycznia w kanadyjskiej telewizji teletoon, a już teraz możecie go obejrzeć, klikając w ten link. Sezon zaczął się obiecująco. Zdradzę tylko, że naprzeciw pajączka po raz pierwszy w tym serialu stanął Mysterio, a gościnny występ zaliczył sam Stan Lee.

Drugi odcinek sezonu będzie nosił tytuł "Destructive Testing":

Gwen Stacy i Liz Allan mają niemały problem. Obydwie bardzo lubią Petera Parkera. Którą z nich wybierze Peter? Tymczasem do Nowego Yorku przybywa Kraven. Spider–Manie, zacznij się modlić.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.