Wiadomości: First Looks

First Looks

2008-11-04 17:42:40 - Lex - źródło: ComicsContinuum

W dzisiejszym First Looks znalazło się aż piętnaście tytułów, w tym dziewięć debiutujących. Radzimy obejrzeć ich zapowiedzi, żeby przekonać się, czy są warte Waszej uwagi.

Adam: Legend of the Blue Marvel #1
Scenariusz: Kevin Grevioux
Rysunki: Matt Broome

Nowy Jork znowu w opałach! Mighty Avengers nie są w stanie pokonać Anti-Mana, więc Iron Man rusza na poszukiwania Blue Marvela, jedynego bohatera, który pokonał Anti-Mana. Nie słyszeliście o nim? Nic dziwnego, bo ostatni raz pojawił się w 1961 roku. Czy Tony Stark go odnajdzie?

a1.jpg

 

a2.jpg a3.jpg a4.jpg a5.jpg a6.jpg a7.jpg

 

Avengers: The Initiative Special #1
Scenariusz: Christos Gage, Dan Slott
Rysunki: Steve Uy

Hardball to jeden z najbardziej szanowanych i odznaczonych absolwentów Inicjatywy. Został on gwiazdą Las Vegas, a jego wielka miłość - Komodo - służy w pobliskiej Arizonie. Przez cały czas był on jednak agentem terrorystycznej organizacji Hydra. Teraz, gdy Komodo poznaje prawdę, a złowieszcze plany senatora Woodmana zostają zrealizowane, Hardball musi wybrać stronę konfliktu raz na zawsze. Dodatkowo - historia Dana Slotta opisująca genezę Traumy i jego powiązania z długotrwałą postacią Marvela.

b1.jpg

 

b2.jpg b3.jpg b4.jpg b5.jpg b6.jpg b7.jpg


Cable vol. 2 #8
Scenariusz: Duane Swierczynski
Rysunki: Ariel Olivetti

"Waiting for the end of the World" Part 2

Cable zabrał dziecko sto lat w przyszłość i odkrył, że ta linia czasowa skazana jest na zagładę. Doprowadzi do niej banda uzbrojonych ludzi podających się za resztki rządu USA. Tymczasem w teraźniejszości Cyclops desperacko próbuje wyciągnąć informacje od Bishopa. Przesłuchanie go powierza Emmie Frost.

 

c1.jpg

 

c2.jpg c3.jpg c4.jpg c5.jpg c6.jpg


Invincible Iron Man #7
Scenariusz: Matt Fraction
Rysunki: Salvador Larroca

Iron Man i Spider-Man. Spider-Man i Iron Man. Razem. Wspólnie. Wespół w zespół.

 

d1.jpg

 

d2.jpg d3.jpg d4.jpg d5.jpg d6.jpg d7.jpg d8.jpg


Iron Man: The End
#1

Scenariusz: David Michelinie
Rysunki: Bernard Chang

Połowa XXI wieku. Po latach spędzonych na walce z superzłoczyńcami, Tony Stark rozmyśla o tym, jakie dziedzictwa pozostawi ludzkości po swojej śmierci. Chce pożegnać się z tym światem niesamowitym projektem, który pomoże całej ludzkości, ale na drodze staną mu złoczyńcy i rywale biznesowi.

 

e1.jpg

 

e2.jpg e3.jpg e4.jpg e5.jpg e6.jpg e7.jpg


Marvel Zombies 3 #2
Scenariusz: Fred Van Lente
Rysunki: Kev Walker

Machine Man i Jocasta udali się do Zombieverse w poszukiwaniu antidotum na plagę zagrażającą głównemu światowi Marvela. Czy uda im się przebić przez hordy zombie?

f1.jpg

 

f2.jpg f3.jpg f4.jpg f5.jpg f6.jpg f7.jpg


Ms. Marvel Special: Storyteller #1
Scenariusz: Brian Reed
Rysunki: Giuseppe Comuncoli

Piracka mania Marvela zaczyna sie w momencie, gdy powraca Storyteller! Gavin jest młodym człowiekiem ze zdolnością do zmiany świata w sposób, jaki zechce. Lecz gdy po raz kolejny jego ścieżka przecina się z Ms. Marvel, mroczne sekrety zostają wyjawione, a życie Gavina przybiera mroczny obrót. Komiks, w którym wszystko może się zdarzyć... i tak się dzieje!

 

g1.jpg

 

g2.jpg g3.jpg g4.jpg g5.jpg g6.jpg


Punisher: War Journal Annual #1

Scenariusz: Simon Spurrier
Rysunki: Werther Dell'Edera

"If I Die Before I Wake..."

Witamy w Helter Skelter Club - miejscu, gdzie czas spędzają wszyscy trzeciorzędni łotrowie Nowego Jorku. Właściciel klubu - Captain Pepper - zamieszany jest w podejrzane interesy i właśnie ściągnął na siebie uwagę pewnego bezwzględnego pogromcy. Rysownik Werther Dell'Edera (Loveless, X-Force) i scenarzysta Simon Spurrier (Gutsville, Ghost Rider) przedstawiają opowieść o superbohaterskich groupies, mózgo-ssących karłach-nazistach, miniaturowych replikach Pożeracza Światów i mnóstwie pluszowych misiów ninja.

 

h1.jpg

 

h2.jpg h3.jpg h4.jpg h5.jpg h6.jpg h7.jpg


Sub-Mariner: The Depths #3

Scenariusz: Peter Milligan
Rysunki: Esad Ribic

Randolph Stein i jego załoga kontynuują poszukiwania ekspedycji morskiej zaginionej w Rowie Mariańskim. Coś czycha na śmiałków... Coś potężnego i złego...

 

i1.jpg

 

i2.jpg i3.jpg i4.jpg i5.jpg i6.jpg i7.jpg i8.jpg


Ultimatum #1

Scenariusz: Jeph Loeb
Rysunki: David Finch

Na całej Ziemi mają miejsce kataklizmy, którym Spider-Man, X-Men, Fantastyczna Czwórka, Ultimates, Hulk i reszta nie mogą dać rady. Czy to koniec, czy nowy początek?

 

o1.jpg  o9.jpg o10.jpg o11.jpg

o2.jpg o3.jpg o4.jpg o5.jpg o6.jpg o7.jpg o8.jpg   


Venom: Dark Origin
#4

Scenariusz: Zeb Wells
Rysunki: Angel Medina

Eddie Brock dowiaduje się więcej o tym, skąd pochodzi jego kostium, dlaczego posiada takie, a nie inne zdolności i jakich informacji na temat Spider-Mana może się dzięki niemu dowiedzieć. Marvel zapowiada, że w tym numerze poznamy parę nieznanych wcześniej szczegółów na temat ojczystej planety symbionta i przeszłości Venoma w ogóle.

 

j1.jpg

 

j2.jpg j3.jpg j4.jpg j5.jpg j6.jpg j7.jpg j8.jpg


Weapon X: First Class #1

Scenariusz: Marc Sumerak
Rysunki: Mark Robinson

Logan spędził wiele lat, próbując odkryć sekrety swojej przeszłości. Niektóre z nich powinny zostać zapomniane. Dołącz do Xaviera podczas podróży w głąb umysłu Wolverine'a, która rzuci światło na okres, kiedy Logan był członkiem Weapon X. Dodatkowo w każdym zeszycie 10 stron zostanie poświęcone jakiejś osobie z przeszłości Logana, w tym numerze Sabretooth!

 

k1.jpg k2.jpg

 

k3.jpg k4.jpg k5.jpg k6.jpg k7.jpg k8.jpg


Wolverine: Chop Shop #1

Scenariusz: Mike Benson
Rysunki: Roland Boschi

Słyszeliście taką historię: piękna kobieta podrywa faceta w barze, wypijają kilka drinków i spędzają miło czas, a kiedy mężczyzna budzi się następnego dnia, zauważa, że jest w wannie pełnej lodu i nie ma nerek? Cóż, Wolverine też słyszał tę historię i nie bardzo mu się ona spodobała. Właściwie ma zamiar zakończyć ten proceder w swoim stylu.

 

l1.jpg

 

l2.jpg l3.jpg l4.jpg l5.jpg l6.jpg l7.jpg l8.jpg


X-Men/Spider-Man #1
Scenariusz: Christos Gage
Rysunki: Mario Alberti

Spotkanie X-Men i Człowieka-Pająka w czteroczęściowej miniserii. Historia rozpoczyna się w dawnych czasach, gdy nastoletni mutanci muszą zmierzyć się z Kravenem i Blobem. Kto jeszcze czyha na nich w ukryciu?

 

m1.jpg

 

m2.jpg m3.jpg m4.jpg m5.jpg m6.jpg


X-Men: Manifest Destiny #3

Scenariusz: Mike Carey
Rysunki: Michael Ryan

Iceman kontynuuje swoją podróż ku Zachodniemu Wybrzeżu i odkrywa coś nowego w swoich mocach. Ale czy to wystarczy, by uratować życie przed wrogiem, który był do niedawna przyjacielem?
Dodatkowo historia z Colossusem i młodym X-Manem.

n1.jpg

 

n2.jpg n3.jpg n4.jpg n5.jpg n6.jpg n7.jpg n8.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.