Wiadomości: Premiera filmu "Wolverine" dopiero w 2008 roku?

Premiera filmu "Wolverine" dopiero w 2008 roku?

2006-09-25 02:00:00 - Kakteen - źródło: ComicBookMovie

Hugh Jackman – odtwórca roli Wolverine’a w filmowych przygodach mutantów udzielił ostatnio wywiadu serwisowi Comic Continuum podczas promocji wydania DVD z filmem "X-Men 3: Ostatni Bastion". Wypowiedział się między innymi o odgrywanej przez siebie roli i planach realizacji spin-offu "Wolverine"...Aktor liczy na rozpoczęcie prac nad filmem o solowych przygodach Rosomaka w przyszłym roku. Oznaczać to będzie najprawdopodobniej, że premiera obrazu przesunie się na 2008 rok.

W wywiadzie Jackman podkreśla, iż nie należy traktować spin-offu jako substytutu X-Men 4. Stwierdza, że chciałby w filmie pokazać coś stylistycznie odmiennego od tego co zaprezentował w trylogii Singera i Rattnera.

Postać Rosomaka bardzo odpowiada aktorowi, co zaznacza w następujących słowach:
"Dla mnie jako aktora jest to naprawdę świetna rola. Myślę, że postać Wolverine’a wyróżnia się nie tylko wśród ról bohaterów komiksowych, ale również wśród postaci innych filmów akcji. Uwielbiam go grać i jest to dla mnie wyzwanie".

Jak widać fani Jackmana w roli Rosomaka będą musieli uzbroić się w cierpliwość.
Na pocieszenie pozostaje zbliżająca się premiera kolejnego filmu z jego udziałem. Aktora będziemy mogli wkrótce obejrzeć na ekranach kin w długo oczekiwanym nowym obrazie Darrena Aronofsky’ego pt. "The Fountain".

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.