Wiadomości: MyCup o' Joe #2

MyCup o' Joe #2

2008-03-30 15:32:05 - Ozz - źródło: MySpace

W tym tygodniu Joe Quesada w swojej kolumnie ogłosił m.in. zmiany dotyczące She-Hulk i Thunderbolts oraz przedstawił prawdopodobnego nowego członka Guardians Of The Galaxy.

Vincenzo Cucca będzie nowym rysownikiem She-Hulk. Jego pierwszy numer ukaże się latem (najprawdopodobniej sierpniowy #32).

mcoj2-1s.jpg

Clint Langley jest autorem nowego wyglądu Starhawka, członka oryginalnych Guardians Of The Galaxy, który pojawi się w trzecim numerze przygód obecnej wersji tej drużyny.

mcoj2-2s.jpg

Joe pokazał również okładkę Thora #8.

mcoj2-3s.jpg

W odpowiedzi na pytania czytelników Quesada powiedział m.in.:

- Wielkie wydarzenie związane z magicznymi postaciami Marvela, o którym w swoich komiksach wspominał Roberto Aguirre-Sacasa, zwane The Unholy Wars, odbędzie się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Na razie można się spodziewać wskazówek co do jego charakteru, np. w Young Avengers Presents #3 i Dead Of Night: Man-Thing.

- Thunderbolts #121 będzie ostatnim numerem tej serii napisanym przez Warrena Ellisa. Scenarzysta kolejnych czterech, będących częścią Secret Invasion, będzie Christos Gage.

- Na konwencie w Nowym Jorku można się spodziewać więcej informacji na temat Astonishing X-Men Ellisa i Simone Bianchiego. W tej chwili Joe może potwierdzić, że skład drużyny to Cyclops, Emma Frost, Beast, Wolverine, Storm i Armor.

- Są plany co do Omega Flight, konkretne informacje będą później.

Strony z Immortal Iron Fist #15 autorstwa Khariego Evansa.

mcoj2-4s.jpg mcoj2-5s.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.