Wiadomości: First Looks

First Looks

2008-02-19 21:37:24 - Foxdie

W tym tygodniu swój żywot zakończy seria Cable & Deadpool, która dzielnie broniła się przez 50 numerów. "The End" czeka nas również w przypadku świetnej mini-serii Terror, Inc. W Ultimate'owym uniwersum doczekamy się premiery Apocalypse'a i dalszego ciągu zbierającego pozytywne recenzje Ulimate Human. Mało? Bez obaw, jest jeszcze Hercules, Iron Man, Wolverine Origins, Mighty Avengers, The Order, Warbound, Runaways i one-shot z Iron Fistem. Enjoy.

Cable & Deadpool #50
Koniec serii! Rozmnożony symbiont Venoma + dinozaury = zagrożenie, jakiego jeszcze nie widzieliście. Deadpool ma ostatnią szansę by pokazać, czy jest bohaterem, czy złoczyńcą, a decyzję pomogą mu podjąć Spider-Man, Fantastyczna Czwórka, Mighty Avengers i jego kumple z Agencji X.

cabledeadpool50c.jpg

cabledeadpool501.jpg cabledeadpool502.jpg cabledeadpool503.jpg cabledeadpool504.jpg cabledeadpool505.jpg cabledeadpool506.jpg


Incredible Hulk vol. 3 #114
Ścigany przez Mighty Avengers i rozwścieczony przez Aresa Hercules jest kluczową częścią planu Amadeusa Cho w całkowitym znisczeniu S.H.I.E.L.D.. Na czym polega ten plan i czy Cho jest zdolny do poświęcenia Herculesa, aby go wykonać? Gościnnie występują Champions z Los Angeles.

hercules114c.jpg hercules114variant.jpg

hercules1141.jpg hercules1142.jpg hercules1143.jpg hercules1144.jpg hercules1145.jpg hercules1146.jpg


Immortal Iron Fist: Orson Randall and the Green Mist of Death
Matki, chowajta wasze córy, ponieważ będziemy raz kolejny zapoznawać się z przygodami tego dziarskiego łobuza, Orsona Randalla, Iron Fista ze Złotej Ery. Ostatnim razem, gdy cofnęliśmy się do czasów, gdy Orson był jurnym zawadiaką, w Iron Fist Annual, poznaliśmy kilka sekretów, które w znaczny sposób wpłyną na Daniela Randa, obecnego Iron Fista. Teraz przygotuj się na więcej. Obiecujemy ci zaskoczenie, kopiącą tyłek akcję i miażdżące przygody, jakich wcześniej nie widziałeś. Rysunkami z przeszłości zajmą się Mitch Breitweiser, Chris Brunner, Russ Heath i Lewis LaRosa! Orson Randal po raz kolejny staje twarzą w twarz naprzeciw nikomu innemu, jak... zawsze tajemniczemu i niezwyciężenie silnemu Prince of Orphans. Jakim echem odbije się ich wielowiekowa walka w życiu Danny'ego Randa? Możesz postawić swój skopany tyłek na to, że jest to związane z turniejem, który właśnie trwa na kartach Immortal Iron Fist!

ironfist1c.jpg

ironfist11.jpg ironfist12.jpg ironfist13.jpg ironfist14.jpg ironfist15.jpg ironfist16.jpg

Iron Man vol. 4 #26
Wszystkie drogi prowadziły do tego. Nieuniknione spotkanie Iron Mana i Mandarina! Jako dla człowieka bez maski, życie Tony'ego Starka osiągnęło dno. Jego plany związane z Inicjatywą superbohaterów trafiły na tragiczną przeszkodę. Jego dawna miłość, która została uznana za zmarłą, została zmanipulowana przez jednego z jego największych wrogów. Nawet dla największych sprzymierzeńców Stark wydaje się mieć załamanie psychiczne w momencie, gdy wszystko wokół niego jest poza kontrolą. Teraz, gdy życie milionów wisi na włosku, Iron Man musi wywalczyć sobie drogę z ciemności i zapobiec wypuszczeniu przez Mandarina plagi, która może zmienić ludzkość taką, jaką znamy.

ironman26c.jpg

ironman261.jpg ironman262.jpg ironman263.jpg ironman264.jpg ironman265.jpg ironman266.jpg


Mighty Avengers #9
DOCTOR DOOM! Avengers nacierają na Latverię, aby pojmać Doctora Dooma, który jest odpowiedzialny za atak chemiczny na Amerykę. Tylko, że to nie musiał być dokładnie Dr Doom. Oczywiście miejsce na wskazówki dotyczące Secret Invasion też się znajdzie.

mightyavengers9c.jpg

mightyavengers91.jpg mightyavengers92.jpg mightyavengers93.jpg mightyavengers94.jpg mightyavengers95.jpg mightyavengers96.jpg


The Order vol. 2 #8
Po uratowaniu Californi przed zagładą, nasi bohaterowie wracają do normalnych zajęć. To znaczy, że dwóch członków grupy pozostawionych na pustyni jest ściganych przez gamma-potwory, a jeden z pozostałych został pozbawiony mocy i porwany przez gang Czarnych Dalii. Wydaje się, że to część większego planu. I słusznie. A odpowiedzi zaczynają nadchodzić szybko i mocno.

order8c.jpg

order81.jpg order82.jpg order83.jpg order84.jpg order85.jpg order86.jpg


Runaways 2 #29
"Dead End Kids" - part 5
Runaways trafiają w środek wojny między gangami super-istot w roku 1907! Pojawiają się również państwo Yorkes, którzy nie wierzą, że nasi bohaterowie nie byli winni śmierci ich córki.

runaways29c.jpg

runaways291.jpg runaways292.jpg runaways293.jpg runaways294.jpg runaways295.jpg runaways296.jpg


Terror, Inc. #5
Czy rozpadające się ciało Terrora w końcu wyzionie ducha? Czy Terror zdoła pokonać handlarzy śmiercią, którzy chcieli go załatwić? Po odpowiedzi zapraszam do tego numeru.

terror5c.jpg

terror51.jpg terror52.jpg terror53.jpg terror54.jpg terror55.jpg terror56.jpg


Ultimate Human #2
Hulk demoluje ośrodek, który miał go trzymać w zamknięciu i tylko Tony Stark może go powstrzymać. Niestety, Tony w pośpiechu wskoczył do zbroi, która nie ma żadnej wbudowanej broni, a to nie wróży mu nic dobrego.

ultimatehuman2c.jpg

ultimatehuman21.jpg ultimatehuman22.jpg ultimatehuman23.jpg ultimatehuman24.jpg ultimatehuman25.jpg ultimatehuman26.jpg


Ultimate X-Men #91
"Apocalypse" - part 2
Chwała Apocalypse'owi! W poprzednim numerze Sinister powstał z grobu. W tym - mistrz ewolucji zwany Apocalypsem pojawia się osobiście.

ultimatexmen91c.jpg

ultimatexmen911.jpg ultimatexmen912.jpg ultimatexmen913.jpg ultimatexmen914.jpg ultimatexmen915.jpg ultimatexmen916.jpg


World War Hulk: Warbound #3
Tylko Warbound mogą obronić ludzi przed największym wrogiem Hulka. Ale łącząca ich przysięga zostanie wystawiona na próbę, kiedy jeden z nich może się stać największym potworem pod kopułą Gammaworldu.

warbound3c.jpg

warbound31.jpg warbound32.jpg warbound33.jpg warbound34.jpg warbound35.jpg warbound36.jpg


Wolverine: Origins #22
Deadpool ma sobie coś do udowodnienia i w tym celu musi pokonać Wolverine'a. Ale łatwiej jest to powiedzieć, niż zrobić, stary. Czy to możliwe, że w przeszłości Wade'a jest coś związane z Weapon X, o czym Logan miał nigdy nie wiedzieć?

wolverineorigins22c.jpg

wolverineorigins221.jpg wolverineorigins222.jpg wolverineorigins223.jpg wolverineorigins224.jpg wolverineorigins225.jpg wolverineorigins226.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.