Wiadomości: Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

2008-02-25 09:22:38 - Lex

Dzwonił Avalon. Chce, żebyś mu pomógł.

Za oknem mróz. Śnieg sypie. Wychylać nosa z domu się nie chce. A skoro już siedzicie przed monitorem, to dlaczego nie zrobić czegoś dobrego dla ludzkości i nie wspomóc Waszej ulubionej strony o komiksach?

Tak, tak. Znów zwracamy się do Was z prośbą, abyście dołożyli swoją cegiełkę przy budowie Avalonu. Aby skutecznie ogarniać ogromny świat Marvela, potrzebujemy równie ogromnej ekipy.
Dla kogo znajdzie się miejsce? Praktycznie dla wszystkich ludzi pracujących miast i wsi. Jesteś w stanie produkować newsy? Zgłoś się pod adres lex@marvelcomics.pl! Masz ciekawe przemyślenia na temat przeczytanych komiksów i potrafisz je zaprezentować w formie recenzji? Zgłoś się pod adres lex@marvelcomics.pl! Dałbyś radę zająć się biosami postaci albo aktualizacją naszego ogromnego katalogu? Zgłoś się pod adres lex@marvelcomics.pl! Interesują Cię filmy komiksowe i chcesz poświęcić im trochę czasu? Zgłoś się pod adres lex@marvelcomics.pl! A może kochasz piękny polski język i chętnie poprawisz teksty osób, które piękny polski język kochają nieco mniej? Zgłoś się pod adres lex@marvelcomics.pl! Masz inny pomysł, który mógłbyś realizować w ramach Avalonu? Zgłoś się pod adres lex@marvelcomics.pl!

Nasza strona z każdym następnym dniem staje się coraz lepsza. Do ideału jednak wciąż długa droga. Pokonać ją możemy tylko z Waszą pomocą.
Chcesz współtworzyć Avalon? Chcesz, by Twoje teksty były czytane przez tysiące osób dziennie? Chcesz być znany, lubiany i zgarniać kupę kasy? Wiesz, pod jaki adres się zgłosić!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.