Wiadomości: "X-Men Origins: Wolverine": najnowsze doniesienia

"X-Men Origins: Wolverine": najnowsze doniesienia

2008-02-18 09:13:27 - jsf - źródło: joblo.com

Produkcja "X-Men Origins: Wolverine" nabiera rozpędu. W ostatnich tygodniach śledzący wydarzenia toczące się wokół filmu mogli odnotować kilka mniej lub bardziej ciekawych newsów. Specjalnie dla was postanowiliśmy zebrać ostatnie doniesienia i zaprezentować w krótkim raporcie.

Na początek kilka rzeczy na temat obsady.
Potwierdziła się informacja, że w rolę Victora Creeda wcieli się Liev Schreiber. Nie ukrywamy, że tę wiadomość przyjęliśmy ze sporym entuzjazmem.
Aktor został niedawno uchwycony przez jednego z paparazzi na fotografii wykonanej w Nowej Zelandii, widać na niej wyraźnie, że poczynił znaczne postępy w związku z upodobnieniem się do Sabertootha.
Ponadto pojawił się nowy kandydat do roli Strykera. Serwis joblo.com spekuluje, że przyjemność zagrania tej postaci będzie miał Danny Huston ("30 dni nocy", "Numer 23").

 

Jeśli chodzi o płeć piękną, szczególne bogactwo panuje wśród kandydatek do roli Silver Fox. Wg wcześniejszych doniesień bohaterką tą miała zostać Maggie Q lub Michelle Monaghan. IESB.com natomiast powołując się na własne niezależne źródła jako potencjalną odtwórczynię tej roli podaje Lynn Collins.

 

Wiadomo też, że w filmie pojawi się Blob, jednak nie podano na razie, kto miałby go zagrać. Pojawiła się za to informacja, że kostium wykonany z gumy sprawi, że postać olbrzymiego mutanta będzie wyglądać, jakby ważyła, bagatela, ponad 540 kg!!!

 

W Internecie został umieszczony także pierwszy oficjalny fotos promujący film o przygodach Logana, którego premiera odbędzie się w maju przyszłego roku.
Zdjęcie prezentujemy poniżej.

 


log

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.